מה זה מתאם בלוטוס ולמה צריך את זה?

מתאם בלוטוס

הטלפונים הניידים הם כבר מזמן לא רק מכשיר בשביל לבצע בו שיחות טלפון. אנו בכלל כבר לא קוראים להם טלפונים ניידים אלא טלפונים חכמים. איני יודע עד כמה הם חכמים אך ללא שום צל של ספק מדובר במכשירים אשר יכולים לבצע עבורנו פעולות רבות שבכלל אינן קשורות לשיחות טלפון. למשל כל טלפון חכם הוא גם מחשבון, פלטפורמת משחקים, דפדפן אינטרנט, מצלמה, ארנק אלקטרוני ועוד שימושים. אחד השימושים הנפוצים ביותר שאנשים עושים בטלפון החכם הוא האזנה למוסיקה.

הטלפון החכם מאפשר לנו להאזין למוסיקה אשר שמורה בכרטיס הזיכרון של המכשיר, המאפשר לנו לאחסן כמות אדירה של שירים ואפילו סרטים. ואם זה לא מספיק ניתן גם להאזין למוסיקה אשר מקורה ברשת האינטרנט באמצעות הטלפון החכם. הטלפון נמצא איתנו בכל מקום ולכן נוח מאוד לחבר אליו זוג אוזניות ולהקשיב למוסיקה בכל מקום בו אנו נמצאים, אפילו כשאנו נוסעים באוטובוס או נמצאים במטוס.

ניתן גם לחבר את הטלפון לגל מערכת שמע אחרת באמצעות כבל, ישנן אפילו מערכות שמע התומכות בבלוטוס ואליהן ניתן להתחבר באופן אלחוטי. אך מה לגבי מי שאין לו מערכת התומכת בבלוטוס? הרי לא יעלה על הדעת שתחליפו את כל מערכת השמע ברכב או בבית רק בשביל זה. לו רק היה מתאם בלוטוס שיכול לפתור את הבעיה…

כמובן שישנו מתאם בלוטוס (שנמכר באתר "טרוניק") אשר יכול לפתור את הבעיה! מתאם בלוטוס מאפשר ניגון מוזיקה ישירות מהטלפון הסלולרי במערכת המוזיקה שלכם ללא צורך בכבלים. מתאם בלוטוס מתאים לכל סוג של מערכת שמע, הן בבית והן ברכב. כל מה שצריך הוא שלטלפון החכם שלכם יהיה בלוטוס, למעשה כל טלפון חכם היום הוא תומך בלוטוס. במערכת השמע יש צורך בחיבור מסוג AUX, זהו החיבור שלתוכו בדרך כלל מחברים אוזניות – כלומר לכל מערכת בבית וברכב ישנו סוג זה של חיבור. כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את מתאם הבלוטוס למערכת השמע ולשלוט עליו בעזרת הטלפון הנייד. בעזרת מתאם הבלוטוס תוכלו לשכב על המיטה ולנגן מוזיקה במערכת הסטריאו שלכם ישירות מהטלפון, תוכלו להחליף שירים וללוט בווליום מבלי לקום מהמיטה.

מתאם בלוטוס מתאים למגוון טלפונים חכמים כמו אייפון, סמסונג גלקסי, נוקיה לומיה ועוד. מרחק השידור שלו הוא 10 מטרים, לא צורך יותר מזה בתוך הבית. מתאם הבלוטוס נטען באמצעות כבל USB המגיע עם המכשיר. למעשה כל האביזרים הנלווים מגיעים כבר עם המכשיר.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור חברת ניהול נכסים?
בכדי לבחור חברה שתוכל לעזור לכם לנהל את הנכס שלכם בצורה הטובה ביותר, אתם צריכים להתייחס למספר דברים...
קרא עוד »
פבר 21, 2018
תוכנה לניהול עסק – איך זה עובד
אם אתם בעלי עסקים ואתם רוצים לשפר את הפעילות בעסק, כמו גם לנהל אותו בצורה מסודרת ועם הזמן להגדיל...
קרא עוד »
נוב 06, 2018
כיצד בוחרים חברת פיתוח תוכנה מיקור חוץ בצורה חכמה
נניח ואתם מנהלים עסק מסוים ואתם רוצים להקים לעצמכם מערכת ניהול, לייצר תוכנה ספציפית שתעזור לכם...
קרא עוד »
דצמ 26, 2019