ביג שוט: תיק השקעות וירטואלי ואיך זה קשור לשוק ההון

תיק השקעות וירטואלי

אחד הביטויים השכיחים בתחום של מסחר בשוק ההון, בפרט כשמדובר על מסחר עצמאי בשוק ההון, מסחר מהבית, הוא תיק השקעות וירטואלי.

הרעיון הוא מאוד פשוט. אנשים רבים נרתעים מלהיכנס אל שוק ההון, בין היתר בגלל החשש שאם הם ייכנסו עם הכסף שלהם ובלי שיש להם ניסיון, הם עלולים להפסיד הכל. הפתרון עבורם הוא לבנות תיק השקעות וירטואלי ללמוד בקורס של ביג שוט איך לעשות זאת חכם. זה אומר, שהם בוחרים איפה להשקיע, אך הם לא שמים את הכסף שלהם ובכלל הם לא שמים שום כסף על אותן השקעות, הם רק עוקבים אחריהן, הם כאילו משקיעים בהן, ואז הם יכולים לבצע פעולות שונות ולראות את ההשפעה על ההשקעה. כל זה מבלי להשתמש בכסף אמיתי.

אחרי שהם צוברים ניסיון והם לומדים את כללי המשחק, אחרי שהם מרגישים מספיק בטוחים, אז הם יעברו להשתמש בכסף אמיתי ויתחילו להשקיע אותו בהשקעות שונות. כאן זה כבר הדבר האמיתי, כאן זה הדבר הרציני, אך אחרי שהם צברו מספיק ניסיון, יהיו להם יותר כלים להתמודד עם זה.

אחת הדרכים לצבור ידע וניסיון מצד אחד, ומצד שני לעבוד עם תיק השקעות וירטואלי בצורה נכונה, היא באמצעות לימודי שוק ההון. במקומות כמו ביג שוט נניח, עובדים עם התלמידים בעזרת תיק השקעות וירטואלי, במהלך הלימודים, על מנת שהם ילמדו כיצד להשקיע, כיצד להשתמש בכסף שלהם בצורה נכונה, לפני שהם נכנסים לזירה באמת.

מקומות לימודים רבים מציעים לתלמידים שלהם להשתמש בתיקים וירטואליים במהלך תקופת הלימודים, על מנת שהם יוכלו לבצע ניסויים שונים על בסיס החומר שהם לומדים במהלך השיעורים השונים. בסיום הלימודים, הרבה פעמים בוחנים מה בדיוק קורה בתיק, האם התלמיד הצליח או לא הצליח, ולא פעם גם מבקשים מאותם תלמידים לבצע עבודות גמר שונות, על בסיס ההשקעות שיש להם בתיק הווירטואלי שלהם.

אין ספק, מדובר בשיטה מאוד נוחה וטובה לצבור ידע וניסיון, לצבור ביטחון, לפני שלוקחים את הכסף ומתחילים להשקיע אותו במקומות שונים. כך לא מפסידים ולא מרוויחים, אלא פשוט לומדים.

רוצים עוד כמה טיפים ששווים זהב? כנסו ללינק:

http://www.goeducate.co.il/how-to-choose-a-course-in-the-capital-market

 

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טכנאי מחשבים שתמיד תרצו להזמין את שירותיו המקצועיים
אומנם לא תמיד אנחנו עוצרים לשים לב לכך, אך בפועל כולנו תלויים מאוד במחשבים שמשרתים אותנו נאמנה כמעט 24...
קרא עוד »
פבר 01, 2017
ניכיון צ'קים מה זה בכלל
ניכיון צ'קים הינו פעולה אשר מאפשרת לעסקים אשר מקבלים צ'קים דחויים מלקוחות, לקבל כסף מזומן מחברה אשר...
קרא עוד »
ינו 21, 2016
אפיון אפליקציות – איך מאפיינים אפליקציה בצורה נכונה
אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך פיתוח אפליקציה, הוא שלב האפיון. מדובר על חלק בלתי נפרד מתהליך הפיתוח,...
קרא עוד »
ספט 19, 2021