כיצד אפשר להפיק סרטון תדמית?

סרטי תדמית הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מקידום עסק מוצר רעיון יוזמה או כל אלמנט שאתם מעוניינים לקדם. באמצעות סרטון תדמית טוב ניתן להעביר ללקוחות שלכם מסרים מכל סוג תוך שהסרטון עליו להיות מדויק, קליט ולהעביר את המסרים בצורה קולעת וקצרה יחסי.

אז אם אתם רוצים להפיק סרט תדמית באופן עצמאי, חשוב שתדעו כי ישנם כמה דרכים להפיק סרט מוצלח! אז מהן הדרכים?

מחקר – לפני שאתם מפיקים סרטון תדמית חשוב כי תבצעו מחקר אודות המוצר, העסק או על מה שאתם מעוניינים לקדם. נסו להבין מיהו קהל היעד העיקרי שלכם? איפה הוא נמצא? במה הוא צופה? מה יגרום לו לפתוח את הסרטון שלכם ולצפות בו, וכיצד אפשר להעביר לקהל את המסרים בצורה היעילה ביותר.

אורך הסרט – שימו לב כי אתם כותבים תסריט שאינו ארוך במיוחד. סרטון תדמית טוב הוא כזה שהוא קצר וקולע תוך שהוא ממקד את קהל היעד במוצר בתועלות שלו ובייחודיות שלו. זכרו כי כיום אנו חיים בתרבות אינסטנט שבה אנשים אוהבים לקבל מידע קצר, מעניין ועדכני.

כתיבת תסריט לסרטון – כאשר אתם כותבים תסריט לסרטון התדמית שלכם, חשוב שהתסריט יהיה מעניין, מסקרן, מקורי ואפילו הומוריסטי במקרה שהמוצר שלכם או העסק מאפשר זאת. מתוך כך ניתן לנסות לסקרן ולעניין את קהל היעד. שימו לב כי אתם פותחים את הסרטון בטקסט תוכן או בויז'ואל מקורי ומסקרן.

צילום במקום הנכון – חפשו לוקיישן מתאים ונכון לצילום הסרטון. אל תצלמו סרטון בבית, נסו לצאת החוצה ולמצוא לוקיישנים אסטטיים ונעימים למראה. אם אין לכם לוקיישנים כאלה או שאתם לא מוצאים מקום טוב או גם שחקנים להפקת הסרטון: נסו לשקול את האופציה של הפקת סרטון אנימציה.

איכות הסרטון – חשוב לשים לב לאיכות הסרטון שלכם. וודאו כי הסרטון מצולם במצלמת וידאו מקצועית וכי הוא נערך לאחר מכן לסרטון איכותי ונכון.

מקצועיות – חשוב להיעזר בחברה מקצועית להפקת סרטוני תדמית, וזאת כיד לקבל את התוצאות הטובות ביותר לשיווק ולקידום שאתם מבצעים.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אורי לופוליאנסקי למען הזולת
פעם יצא לכם לחשוב מדוע ישנם כל כך הרבה אנשים שמרוכזים בעצמם ולא חושבים מה הם יכולים לעשות למען האחר?...
קרא עוד »
פבר 27, 2018
תיקון Xbox – איך מוצאים מעבדת תיקונים אמינה?
לא יכולים לשחק בגלל שאחד השקעים ניזוק, השלט התקלקל, המכשיר לא נדלק או כל בעיה אחרת? מה שאתם צריכים...
קרא עוד »
ינו 24, 2022
טיפים חשובים למקדמים מתחילים
אם אתם חדשים לתחום הקידום האורגני אתם ודאי רוצים להשקיע כמה שיותר בלימוד טיפים, קורסים ומדריכים...
קרא עוד »
דצמ 09, 2020