אורי לופוליאנסקי למען הזולת

אורי לופוליאנסקי למען הזולת

פעם יצא לכם לחשוב מדוע ישנם כל כך הרבה אנשים שמרוכזים בעצמם ולא חושבים מה הם יכולים לעשות למען האחר? אין ספק שהתופעה הזו יכולה להיות מתסכלת, אבל למרבה המזל יש אנשים שפועלים בדיוק ההפך, כמו אורי לופוליאנסקי, אשר במשך כל שנותיו תרם ועזר לזולת באינספור דרכים.

אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על לופוליאנסקי, אז כנראה שהגיע הזמן. אורי לופוליאנסקי שירת בצבא כחובש ועבד בתור מורה למשך תקופה ממושכת. זמן קצר לאחר מכן למד מנהל ציבורי וייסד את ארגון יד שרה.

אורי לופוליאנסקי למען הזולת

מדוע אורי ייסד את עמותת יד שרה?

יש התוהים מדוע אורי בחר ללכת דווקא בדרך הזו ולהקים את העמותה הכה מיוחדת הזו. הכול התחיל כאשר אורי נקלע למצב שבו היה צריך לשאול או לרכוש ציוד רפואי יקר לבנו הקטן. הוא שם לב שהמשימה הזו לא פשוטה בכלל, וקשה למצוא ארגונים או אנשים שדרכם ניתן לשאול את הציוד שילדו היה צריך.

במטרה לשנות את המצב הקיים, התחיל לופוליאנסקי בהקמה של ארגון יד שרה. ככל שחלפו להן השנים קיבל הארגון ציוד רפואי רב שנמסר אליו בתרומה או הושאל. כל הציוד הזה משנה את חייהם של אנשים בכל המדינה ומאפשר להם לנהל את החיים שלהם בצורה תקינה, וזאת מבלי שיצטרכו להתמודד עם הקשיים הכלכליים שעלולים להיות טמונים במימון של ציוד רפואי מורכב.

יד שרה זו רק ההתחלה

בין השנים 1989 ל – 2003 כיהן אורי לופוליאנסקי בשלל תפקידים במועצת עיריית ירושליים, וביניהם היה ממונה על תיק שירות משפחה וקהילה, ממלא מקום ראש העירייה, סגר ראש העיר ואף יו"ר ועדת התכנון והבנייה. במשך כל השנים הללו עשה הכול בכדי לשפר את תנאי מחייתו של האזרח הפשוט.

בין השנים 2003 ו – 2008 כיהן לופוליאנסקי בתור ראש עיריית ירושלים, וזאת עם פרישתו של אהוד אולמרט. האהדה בקרב הציבור הירושלמי אל לופוליאנסקי הייתה עצומה. היכולת שלו לשמור על הסטטוס קוו במהלך שנות כהונתו גרמו לחרדים וחילונים כאחד להבין שמדובר באיש שעושה הכול בכדי להעניק לכולם את החיים שהם שואפים להם.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי תזדקקו לשירותי מחשוב ענן
אחד השירותים הכי פופולאריים היום בתחום האינטרנט, הוא ללא ספק שירותי מחשוב ענן. כמעט כל אחד מאיתנו...
קרא עוד »
יונ 13, 2019
פיתוח אפליקציות – דגש על UI/UX הוא קריטי
אפיון חווית המשמש, או בשפה המקצועית UI/UX, הוא הדבר החשוב ביותר לצד העיצוב הגרפי, בכל פיתוח אפליקציות...
קרא עוד »
יונ 12, 2017
טיפים לעיצוב שלטים לעסקים
אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב עסק, הוא כל מה שקשור לעיצוב שלטים לעסקים. בין אם מדובר בשלטים בתוך...
קרא עוד »
אפר 20, 2017