חושבים על רילוקיישן? 5 מקומות העבודה הטובים בעולם

רילוקיישן

מידי פעם אנחנו רואים את הסיקור של המקומות הכי נחשקים לעבודה רחבי העולם ומתמלאים קנאה מהתמונות שרואים ומן התיאורים לגבי התנאים הכה נהדרים שאנשים אחרים שאולי אפילו נמצאים בתפקיד חופף לזה שאנו ממלאים, אבל ההבדל נמצא בכך שהם עובדים באחד מן המקומות הכי מפנקים שיש עבור העובדים.

נכון, הרבה ממקומות אלה הם חברות היי טק אשר מעבידות את העובדים במשך שעות ארוכות של היממה, אך מצד שני הפידבק שהם מקבלים מצד הנהלת החברה הוא כה נרחב עד כי לא ממש חשים את השעות החולפות. שום דבר מלבד הנאה צרופה משולבת בעבודה איכותית. גם אתם החלטתם כי הגיעה העת לפרוש כנפיים ולנצל את היד שצברתם על מנת להיות אחד מאלה שנמצאים במקום עבודה שווה ביותר? כדאי לכם לבדוק אם ישנן משרות פנויות באחד ממקומות אלה נחשבים למובילים מבחינת תנאי העבודה עבור כלל העובדים.

עבודה בתחום הטכנולוגיה

פייסבוק

כולנו מכורים לפייסבוק ומבקרים באתר החברתי הזה לפחות כמה שעות ביום, אז מה יכול להיות יותר נהדר מאשר לעשות זאת עבור תשלום של משכורת? אה כן, כל התנאים הנהדרים שקיימים מלבד המשכורת המאוד מפנקת, תלוי בתפקיד כמובן. אם אתם רוצים לבצע רילוקיישן לחו"ל ולאתר שם את מקום העבודה הבא שלכם כדאי לכם לשקול בחיוב את המקום שיעניק שלל הטבות לעובדים יחד עם סביבת עבודה צעירה.

גוגל

צעירים ולא ממש בא לכם לנסוע עד לאמא כדי לעשות כביסה? זו עוד סיבה נהדרת למה כדאי לכם לעבור לעבוד עבור גוגל שמעניקה לעובדים שלה גם את האפשרות לעשות את הכביסה המלוכלכת לגמרי במקום העבודה. לאחר מכן אפשר לקנח בישיבה בפינת החשיבה ולתהות איך לעזאזל הצלחתם להיכנס אל חברה כה מפנקת עד שממש לא בא לכם לחזור הביתה. כן, גם האוכל שם מגוון לרווחת העובדים.

איביי

בטח עד עכשיו אתם חושבים לעצמכם מה עוד יכול להיות כה מושך בחברות שעבורן שווה לבצע רילוקיישן מהארץ? אז כנראה שאיביי מצאו את הנוסחה המושלמת עם קצת פחות ממחצית העובדים שיכולים לבצע את כל העבודה שלהם…מהבית. גם הם מתפנקים להם עם שכר חציוני של מעל מאה אלף דולר בשנה.

אפל

גם אתם רוצים חתיכה מן התפוח הזה שנקרא אפל? אתם בהחלט תוכלו לקבל סיפוק גבוה מן המקום שמעניק שכר שנתי חציוני בגובה של מעל למאה אלף דולר. כנראה שתשעים אלף עובדים מסופקים למדי לא טועים.

מוטורולה סולושנס

גם מוטרולה סולושנס מבינה כי נעים לעובדים לעבוד מן הבית ויותר מ-60% עובדים באופן זה. פלא שישראלים רבים מחפשים אחר משרות פנויות בחברות אלה?

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע אנו זקוקים למערכת סטריאו בבית ובעסק?
בעידן בו מוזיקה היא חלק חשוב מחיי היום יום שלנו, חשוב למצוא אמצעי ראוי לשמיעת המוזיקה שאנו אוהבים....
קרא עוד »
פבר 18, 2016
מהו המחיר לקורס פיתוח אפליקציות?
יש שני דברים חשובים ביותר שאנו צריכים לתת עליהם את הדעת כאשר אנחנו מחליטים על אפיק קריירה, עניין וכסף....
קרא עוד »
אוג 31, 2018
קורס אקסל למתקדמים
מאמר זה עוסק בתוכנה המשמשת משתמשים ליצירה ועריכה של גיליונות אלקטרוניים. אקסל היא תוכנה רבת עוצמה...
קרא עוד »
יונ 07, 2022