השינויים הטכנולוגיים ששינו את פני העסקים

טכנולוגיה לעסקים

את אתם בעלי עסקים ואתם רוצים לייעל עסק קיים או אפילו לפתוח עסק חדש, חשוב שתדעו כי כיום בעלי עסקים, יזמים, מנהלים ושלל אנשים מנהלים את העסק שלהם בצורה יעילה וחכמה יותר באמצעות שינויים טכנולוגיים שהפכו לכלים מתקדמים לניהול עסק והפיכתו ליעיל ומצליח יותר. אבל איזה שינויים טכנולוגיים שינו את פני העסקים? הנה 5 מהם!

טכנולוגיה לעסקים

ייצור שיחות באמצעות חייגן

מכירים את הלקוחות שמתלוננים על כך שהם המתינו זמן רב ביצירת הקשר עמכם ולא נענו או קיבלו שיחה בחזרה? כעת אפשר לפתור את בעיית הלקוח הממתין על ידי ייצור שיחות באמצעות חייגן אוטומטי. כיום החייגנים החכמים מאפשר שיחה חוזרת ללקוח באמצעות חיוג חוזר והמתנה למענה הלקוח. שיחות מסוג זה נעשות עם התאמה אישית לעסק תוך שניתן לשלוט על שיטת החיוג כמו גם שניתן לבחור בין שלל  יישומים שונים שמאפשרים לבעל העסק לבצע התאמה של הטכנולוגיה לעסק שלו.

באמצעות חייגן אוטומטי רבים מבעלי העסקים נהנים מחייגן ששולח מייל או הודעה ללקוח, חוזר ללקוח בצורה אוטומטית ומפעיל את נציגי השירות בהתאם לצרכי הלקוח ולזמני ההמתנה. בכך ניתן לנהל עסק בצורה יעילה יותר.

שימוש במרכזיה

עוד בנושא שיחות ללקוחות רבים מבעלי העסקים כבר גילו את המרכזיות החכמות שניתן להתקין בקלות, ללא צורך בטכנאי, בכל עסק גדול או קטן. כיום באמצעות שימוש במרכזיה ניתן לתפעל את העסק בקלות, להעביר שיחות במהירות ללא צורך בלחיצות על כפתורים, אפשר לנתב שיחות, להקליט ולתעד שיחות עם לקוחות וספקים, לקבל מידע על שיחות יוצאות ונכנסות ולשמור תכני שיחה בטכנולוגיית ענן.  באמצעות מרכזייה לעסקים רבים יכולים בסכום קטן בחודש לנהל את העסק שלהם טוב יותר.

תוכנת הנהלת חשבונות

תוכנות הנהלת חשבונות מקוונות הפכו גם הן את זירות העסקים למקום שבו קל ופשוט להתנהל. בכל הנוגע לתוכנות הנהלת חשבונות רבים מבעלי העסקים יכולים לשלוח בקלות חשבוניות און ליין, לנהל את מערכת הקבלות שלהם, לנהל מלאי, לשלוח הזמנות וסיכומי חשבון ללקוחות ולהפיק דוחות והכל בשימוש קל במיוחד ובלחיצת כפתור.

אפליקציות לניהול זמן

כדי לנהל את הזמן נכון יותר בוחרים רבים מבעלי העסקים באפליקציות לניהול זמן, כאשר באמצעות אפליקציות חכמות מסוג זה יכולים בעלי העסקים להבין זמני משימות, תפוקה לשעת עבודה, ניהול העובדים וזמני העבודה ועוד ובכך לאפשר חסכון במשאבים ועלויות, תוך שאפליקציות לניהול זמן עוזרות לייעל את העבודה ולהבין יותר אודות הצרכים של העסק.

אפליקציות לניהול מלאי

גם אפליקציות לניהול מלאי מקלות מאד על שלל משימות בעסק כמו גם שהן מקנות את היכולת לדעת מה יש במלאי ומה חסר במלאי בכל זמן, הן מאפשרות לנהל הזמנות סחורה בצורה טובה, לבצע ספירת מלאי ולנהל את ההקשר בין ספקים לעסק, כמו גם בין לקוחות העסק בצורה טובה יותר.

לסיכום, כיום לא חסרות טכנולוגיות מתקדמות אשר באמצעותן רבים מבעלי העסקים יכולים לייעל את התפעול השוטף של העסק שלהם. לכן מוטב כבר עכשיו להבין מהן הטכנולוגיות וכיצד הן יכולות לשפר ולייעל את מהלך העבודה שלכם.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
על קידום אתרים בגוגל ובינה מלאכותית
בסוף אוקטובר 2015 הודיעה גוגל על תוספת חדשה לאלגוריתם החיפוש החשוב ביותר בעולם: מערכת בינה מלאכותית....
קרא עוד »
דצמ 24, 2015
עריכת קבוצת מיקוד כדרך לעריכת מחקר שוק
מחקרי שוק הן דרך מצוינת בכדי להבין כיצד פועל השוק שבו אנו פועלים ולהפיק תובנות לגבי המוצר שלנו....
קרא עוד »
פבר 15, 2017
טיפשות היא יתרון?
למה מותר לא לדעת ומדוע אין סיבה להתבייש בזה......
קרא עוד »
מרץ 12, 2015