פיתוח תוכנה – איך לבחור את החברה הנכונה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

היו בטוחים שאתם בוחרים נכון

  • חברה עם צבא שלם של מעצבים גרפיים מוכשרים ומתכנתים גאוניים

חשוב להביט באתר החברה ולבדוק לאיזה חברות פיתחה אפליקציות, ומה היא חווית המשתמש על ידי הורדה עצמאית של האפליקציה (הישומון) ושימוש בה, שימו לב לצבעוניות, לקו העיצובי, לבחירת הגדלים והפונטים.

  • בחרו בחברה שמתחייבת לבצע את העבודה במלואה באיכות גבוהה ועם אחריות וניסיון. וודאו שכל אנשי הצוות נמצאים תחת קורת גג אחד ואין עוד התקשרויות למעצבים חיצוניים או מתכנתים אחרים.

השאלה " האם החברה שלכם היא הטובה ביותר  ?" חוזרת ונשאלת על ידי הלקוחות שלנו, והתשובה שלנו חד משמעית. כן.

  • לחווית משתמש מושלמת במיוחד

חשוב מאוד לזכור שהעיצוב באפליקציה ישרה על אווירה של זרימה ושל שימוש שנעשה בצורה קולחת. המשתמש ישים לב לכל תקלה ולו הקטנה ביותר שתפריע לו בחווית המשתמש. לכם חשוב לשים לב לפריטים הקטנים שמשלימים את מלאכת בניית האפליקציה, הם אלה שעושים את ההבדל, הפינישים הקטנים, בצבעים הנכונים ובעיצוב המתאים הם אלה שיעשו את ההבדל ויהפכו את האפליקציה שלכם ליישומון נוח במיוחד.

פיתוח תוכנה או פיתוח של אפליקציה מכל סוג שהיא תלוי בתחום ובשירותים אותה האפליקציה נותנת, לפי היישומים בהם היא משתמשת ולפי כמות הזמן לבנייתה וכמובן, מעל הכל חשוב העיצוב שלה והנגישות והנוחות שלה במהלך השימוש, משמע חווית המשתמש.

במעמד ההזמנה ושיחת הייעוץ תוכלו להבין מי עומד מאחוריכם, תוכלו לשים לב לפרטים הקטנים שתוכלו לבררם בפגישה מסודרת במשרדי החברה בשיחת טלפון לייעוץ מקצועי ללא התחייבות.

איך לבחור עיצוב אשר יאפיין את האפליקציה ויהיה נגיש ומושך, נוח לשימוש ומעניין בו זמנית?

בקשו לראות עבודות קודמות, כדי להגיע בסופו של דבר למיליוני הורדות ומשתמשים מרוצים באפליקציה ידידותית למשתמש שתגדיל את המכירות שלכם ואת מעגל הלקוחות שלכם.

  • צוות מוקפד ואיכותי

אנו בI gates שמים לנגד עיננו תמיד, בראש ובראשונה את האיכות של המעצבים הגרפיים והמתכנתים האלופים שלנו אשר נבחרים בקפידה בעבורכם עבור פיתוח אפליקציות Android, אייפון ופיתוח תוכנה. כמו כן, בראש סדר העדיפויות שלנו עומדת תודעת השירות הגבוהה שלנו אליכם, הלקוחות היקרים שלכם, נשמח לסייע לכם להתאים את היישומון שלכם אליכם, גם בקו העיצובי וגם בקו התיכנותי.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה קידום אתרים?
אם החלטתם שהגיע הזמן לקדם את האתר האינטרנט שלכם, הרי שאתם בדרך הנכונה משום שפעולה זאת חושפת את בית...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019
מה חשוב לקחת בחשבון כאשר עורכים תרגום תוכנה
כאשר עורכים תרגום תוכנה יש צורך להכיר היטב את כל המונחים המקצועיים ולהבין באופן יסודי ומעמיק את כל...
קרא עוד »
יול 23, 2019
המדריך המלא לקניית אוזניות
היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של אוזניות, לכן חשוב להבין את ההבדלים בין הסוגים השונים,...
קרא עוד »
יול 22, 2020