מתי כדאי לבצע החלפת מסך למחשב נייד?

בעבר מחירי המחשבים הניידים היו יקרים מאוד, ולכן בכל מקרה, היה משתלם יותר לתקן את המחשב במקום לרכוש חדש. לעומת זאת, היום מחירי המחשבים הניידים הרבה יותר זולים ונוחים, בייחוד אם מדובר על מחשבים פשוטים לשימוש ביתי, ולכן לא בכל מקרה כדאי לבצע תיקון יקר כמו החלפת מסך למחשב נייד, ברוב המקרים כבר עדיף לרכוש מחשב חדש במקום התקול. לכן, לפני שאתם רצים אל טכנאי המחשבים בכדי להחליף את המסך במחשב הנייד שלכם, כדאי שתקבלו הצעות מחיר ותבדקו טוב טוב את הנתונים בכדי להחליט האם התיקון הזה בכלל משתלם או שמא עדיף לכם לרכוש מחשב נייד חדש לחלוטין, ואף טוב יותר מזה שיש לכם.

מחשבים חדישים ומשוכללים

החלפת מסך למחשב נייד הינה כדאית ומשתלמת בעיקר אם מדובר במחשבים חדישים ומשוכללים מאוד אשר העלות שלהם הינה גבוהה ביותר. במחשבים אלו, אמנם עלות ההחלפה של המסך תהיה יקרה, אך היא עדיין לא תהיה קרובה למחיר של מחשב חדש מסוג זה. לכן, אנשי עסקים והייטק, אשר משתמשים במחשבים יקרים ומשוכללים מאוד, לרוב יעדיפו להחליף את המסך של המחשב במקרה של תקלה, זה יהיה הרבה יותר משתלם עבורכם מאשר רכישה של מחשב חדש.

מחשבים פשוטים או ישנים

לעומת זאת, במחשבים פשוטים וישנים יותר, ברוב המקרים העלות של החלפת המסך תהיה זהה למחשב חדש, או אפילו יקרה יותר. לכן, אם לא מדובר במחשב שיש לכם ערך סנטימנטלי אליו, ומדובר בשיקול כספי בלבד, אל תהססו ורכשו מחשב חדש במקום הישן. בעזרת טכנאי מחשבים תוכלו להעביר את כל החומר מהמחשב הישן לחדש גם ללא מסך, כך שלא תאבדו שום דבר אשר קיים במחשב הישן ואינכם יכולים לצפות בו בשל הבעיה במסך.

להחליף רק במעבדה מוסמכת

אם אתם מבצעים החלפת מסך למחשב נייד חשוב לבצע את ההחלפה רק במעבדה מוסמכת ומקצועית מטעם היבואן הרשמי, אשר עושה שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ומעניקה לכם אחריות על המסך שהוחלף לפחות לשנה קדימה, בכדי למנוע מצב של הישנות הבעיה והוצאות כספיות נוספות מצדכם.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי כלה נוחות
יום החתונה הוא אחד הימים החשובים בחייה של אישה. זה יום שהיא חיכתה לו כל חייה והוא מלא ברגשות רבים. לכן,...
קרא עוד »
יול 07, 2022
יתרונות של שירותי מחשוב ענן
תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה, אתם מגיעים אל בית העסק בבוקר, מדליקים את האור, מדליקים את המחשב,...
קרא עוד »
מאי 16, 2019
NFT – מה חשוב לדעת
עולם המטבעות הקריפטו עומד לשנות את הדרך בה אנו קונים ומוכרים דברים. ערכם של מטבעות ויראולים ייקבע לפי...
קרא עוד »
אוג 23, 2022