אקדח גז piexon

כלי הגנה עצמית הם מכשירים שניתן להשתמש בהם כדי להגן על עצמך מפני תוקף. הם מגיעים בצורות וגדלים רבים, וניתן להשתמש בהם למגוון מטרות. חלק מכלי ההגנה העצמית מיועדים לשימוש על ידי שוטרים, בעוד שאחרים מיועדים לשימוש על ידי אזרחים.

כמה כלי הגנה עצמית נועדו להיות מוסתרים, כגון תרסיס פלפל או רובי הלם. כלי הגנה עצמית אחרים, כגון אלות או טייסים, אולי לא יוסתרו, אך עדיין ניתן לשאת אותם בקלות בארנק או על האדם.

יש צורך בכלי הגנה עצמית כדי להגן על עצמך מפני תוקפים פוטנציאליים. ניתן להשתמש בהם כדי להתגונן מפני התקפה פיזית או התקפה שאינה פיזית.

הסוג הנפוץ ביותר של כלי הגנה עצמית הוא אקדח. רובים משמשים לעתים קרובות על ידי קציני אכיפת החוק ואנשי צבא. עם זאת, הם אינם הסוג היחיד של כלי הגנה עצמית הזמין לשימוש. סוגים אחרים של כלי הגנה עצמית כוללים תרסיס פלפל גז מדמיע , רובי הלם, טייזרים, אלות וסכינים.

במאמר זה נתמקד באקדחי גז פלפל

רובי גז פלפל הם כלי נשק לא קטלניים המשתמשים בתרסיס פלפל כדי לנטרל או לעכב התקפה.

לרוב אקדחי גז פלפל משמשים את אנשי אכיפת החוק אני אבטחה כדי להכניע אנשים אלימים או כאלו שמהווים איום.

רובי גז פלפל פועלים באמצעות ריסוס של אדם בזרם של גז פלפל, הגורם לסגירת העיניים, גורם לגירויים בעור ואפילו גורם לקשיי נשימה.

ההשפעות של רובי גז פלפל יכולות להימשך עד 45 דקות.

המלצה על אקדח גז piexon

אם אתם מחפשים את אקדח גז הפלפל הטוב ביותר והמומלץ ביותר שייצא לנו להכיר לאחרונה אז אנחנו נוכל להגיד בלב שלם כי אקדח גז piexon הוא האקדח בשבילכם.

מדובר באקדח גז שמגיע עד למרחק 6 מטר במהירות 180 קמ"ש, כך שיהיה לכם מספיק לברוח מהזירה.

ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לשמוע את ההמלצה שלהם!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט