פטנטים

כאשר אתם רוצים לרשום פטנט חדש על מוצר שאתם חושבים שהוא מהפכני ויכול להחשב בהגדרה כפטנט, מאוד חשוב שתוודאו שאכן מדובר בהמצאה שהיא אכן ייחודית ושזהו לא איזשהו פטנט אשר כבר קיים ואולי רשום על שם מישהו אחר. לכן מאוד חשוב שלפני שאתם פונים לכל התהליך של רישום פטנט על ההמצאה שלכם תפנו לשירות של סריקת פטנטים – שהוא שלב מהותי וקריטי כאשר מעוניינים לרשום פטנט על שמכם. זהו תהליך אשר במהלכו מבצעים סריקה מקצועית וקפדנית דרך מקורות מידע רבים וייחודיים שאותם מכירים מי שעוסקים בתחום של סריקת פטנטים, מכיוון שיש כל כך הרבה פטנטים בעולם, חשוב מאוד לפנות לשירות של סריקת פטנטים על מנת שתוכלו לדעת בבטחה שאתם יכולים לגשת לשלבים הבאים ברישום הפטנט שלכם.

מה עוד חשוב לדעת על פטנטים?

פיתוח פטנטים הם בעצם בהגדרה שלהם סוג של קניין רוחני המעניק זכויות בלעדיות לממציא או למקבל לתקופה מוגבלת של זמן שנקבעה מראש. אותה זכות מעניקה לבעל הזכות להחריג אחרים מליצור, להשתמש או למכור את ההמצאה שלהם במדינה שבה היא רשומה כפטנט. פטנטים רשומים במשרד ממשלתי ובדרך כלל תקפים ל-20 שנה מתאריך הגשתם.

פטנטים מספקים לממציאים של אותו הפטנט הרשום הגנה מפני הפרה ומסייעים להם ליצור סחר ומכר של ההמצאות שלהם על ידי מניעת מתחרים מאו להשתמש ברעיונות שלהם ללא רשות. הם גם משמשים כתמריצים לחדשנות מכיוון שהם מאפשרים לממציאים לייצר רווח מהמצאותיהם באמצעות הסכמי רישוי עם חברות אחרות. השגת פטנט מצריכה הליך הגשה נרחב אשר יכול להיות זמן רב וגם יקר, ולכן כפי שגם ציינו בפסקה הקודמת, אם גם לכם יש רעיון למוצר מהפכני שאתם רוצים לרשום אותו כפטנט, פנייה לסריקת פטנטים היא דבר חיוני.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות של מערכת CRM
מתלבטים אם להטמיע בארגון שלכם מערכת CRM או לא? אתם עסק של איש אחד ולא מבינים איך מערכת כזו יכולה להועיל...
קרא עוד »
אוק 29, 2019
עריכת קבוצת מיקוד כדרך לעריכת מחקר שוק
מחקרי שוק הן דרך מצוינת בכדי להבין כיצד פועל השוק שבו אנו פועלים ולהפיק תובנות לגבי המוצר שלנו....
קרא עוד »
פבר 15, 2017
טיפים לרכישת מטען איכותי לסמרטפון
כשאנחנו רוכשים סמארטפון, כידוע, אנחנו מקבלים במסגרת הקופסא של המכשיר מטען אשר מותאם למכשיר. המטען...
קרא עוד »
אפר 08, 2018