רישום פטנט על רעיון לאפליקציה

רישום פטנט על רעיון

עולם הסמארטפונים הינו עולם רחב וגדול מאוד. אנשים רבים החלו לתכנת הרבה מאוד תוכנות היישר לסמארטפונים, על מנת שאנשים אחרים יוכלו לקבל את הגישה הזו לעולם שלהם, ולקבל את החוויה החדשה הזו. התוכנות כמובן נעשות באופן שונה, אך יותר מאי פעם, התוכנות החדשות של הסמארטפונים הפכו להיות מהפכה גדולה מאוד בעניין הקנייני, כך שעל מנת שהרעיון יהיה שייך לכם, אתם צריכים לרשום אותו על השם שלכם, או על שם החברה שעושה את הפטנט הזה.

רישום פטנט על רעיון

מדוע אנו צריכים לרשום את הפטנט על שמינו או על שם החברה המפתחת?

הסיבה שהיא פשוטה. הגישה לתכנות של תכנות רבות היא קלה מאוד, ואנשים רבים עושים זאת. על מנת שהתכנות יהיה שייך לכם, חשוב לשריין את המקום שלכם מהר, לפני שמיישמים את הרעיון שלכם.

כיצד עושים זאת?

הדרך איננה פשוטה לעשות זאת לבד, מאחר והתהליך של רישום פטנט לוקח זמן רב, ובמיוחד של רישום פטנט על רעיון מיוחד לאפליקציה, מאחר וישנם הגבלות רבות לכך. המדינה היחידה בעולם שמאפשרת רישום פטנט מלא היא ארה"ב, מאחר והליברליות שלה היא שונה משאר העולם. בישראל לעומת זאת, רישום הפטנט הוא הרבה יותר קשה וארוך, מאחר וצריך לקבל אישור גם על אפליקציות אשר מערבות דברים פיזיים, לדוגמה סורק מסוים.

מי יעזור לנו?

על מנת לבצע את המשימה, חשוב לפנות למשרד עורכי פטנטים מקצועי, המתמחה גם ברישום פטנטים של אפליקציות, על מנת שיוכל ללוות אתכם בתהליך הזה, ולספק לכם את הרישום המלא של התוכנה על שימכם.

כיצד עובר התהליך הכללי?

על מנת לרשום פטנט, תעברו מספר שלבים:

  • בדיקה ואישור – הגשת הבקשה היא תהליך שאתם מביאים למשרד הפטנטים את טופס הבקשה שלכם, הפרטים עליכם, ואת הפטנט שלכם רשום בכתב, בצורה מפורטת, כזאת שתהיה מובנת על ידי צוות הוועד. בשלב זה בנוסף הם בודקים כי הפטנט שלכם הוא אכן ייחודי, וכי אתם לא העתקתם את הפטנט שלכם משום מקום אחר.
  • הוועדה – לוועדה אתם מגיעים ביחד עם הפטנט שלכם בכתב, עם אמצעי עזר כמו מצגת, על מנת שתוכלו להסביר את הפטנט שלכם בצורה הטובה ביותר, ללא שגיאות מיותרות.
בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות על שליחת לוטו באינטרנט
העיסוק בלוטו מקוון שינתה את חווית הלוטו המסורתית, ומציעה לשחקנים נגישות ונוחות עולמית כמו שלא היה...
קרא עוד »
אפר 18, 2024
טלפונים אלחוטיים לכבדי שמיעה
התפתחותה חסרת המעצורים של הטכנולוגיה, במקרים רבים מקלה על חייהם של אנשים מוגבלים אשר נולדים עם...
קרא עוד »
ינו 18, 2016
קישורים – לעשות את זה בצורה נכונה
אחד הדברים הכי חשובים ומשמעותיים בתחום של קידום אתרים בגוגל זה יצירת קישורים בין אתרים שונים....
קרא עוד »
נוב 26, 2019