פלטפורמה נוחה להפקת קורסים באינטרנט

קורסים באינטרנט

אלפי קורסים בתחומים שונים קיימים היום באינטרנט. בעידן הדיגיטל של היום ניתן ללמוד כמעט כל תחום ולקבל הכשרה בתחומים שונים שיאפשרו לכם להגדיל הכנסה ולהתפרנס. הצפת המידע באינטרנט הולכת וגוברת וההבדל בין קורס שנמצא היי שם באינטרנט וקורס שמולבש על פלטפורמה נוחה עשוי להיות משמעותי גם לחוויית הלימוד וגם למוניטין של בעל הקורס דבר שעשוי להשפיע על כמות הרוכשים של הקורס.

מהי פלטפורמה להפקת קורסים באינטרנט?

פלטפורמה להפקת קורסים באינטרנט הנה תשתית אינטרנטית להעלאת קורסים. תוכלו להעלות בצורה נינוחה את הסרטונים לפי פרקים וסדר היררכי. לתת לכל סרטון ולכל פרק כותרות ותיאור ואף להוסיף קבצי לימוד שונים להפעלת התלמידים שלכם. באמצעות הפלטפורמה ניתן להציג את הקורס בצורה מסודרת ולהעביר בצורה חלקה וזורמת את הקהל שלכם מסרטון לסרטון.

קורסים באינטרנט

כיצד נעלה את הקורס לפלטפורמה שלנו?

אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו WebAcademix ולהתרשם ממגוון הקורסים באתר ואיך הם מוצגים. לאחר ההרשמה לאתר תוכלו לבחור אם אתם רוצים ללמוד באתר או להיות חלק מסגל המרצים ולהעביר קורסי לימוד לתלמידים בעצמכם. במידה וכן תוכלו למלא טופס הרשמה ייעודי לכך ולהעלות קורסים משלכם לאתר. המערכת תנחה אתכם כיצד להעלות את הסרטונים בצורה מסודרת ונכונה, תוך הוספת תיאורים וכותרות ועוד.

קראו על קורס עמידה מול קהל באתר וובאקדמיקס

כיצד לצלם סרטונים מקצועיים בעצמך?

כאשר מדובר ביצירת קורס דיגיטלי אנשים רבים פוחדים כי אין ביכולתם להפיק סרטונים מקצועיים בעצמם וכי הם צריכים לפנות לסטודיו ולשכור צלם שיצלם אותם ולפיכך חושבים כי העלויות והמאמץ הכרוך בכך אינם מקדשים את האמצעים. כיום ניתן לצלם סרטונים חדים ואיכותיים גם באמצעות הסמארטפון ובעזרת חצובה התמונה אף לא תרעד. כך תוכלו לצלם את הסרטונים בצורה מקצועית ונינוחה. על מנת למקסם את איכות הסרטון מומלץ להצטלם במקום שבו אור השמש או התאורה במקום לא יסנוורו את עדשת המצלמה ויגרמו לפגיעה באיכות הצילום.

לסיכום; הפקת קורסים דיגיטליים כיום נגישה יותר מתמיד. הדרישה למידע כמעט בכל תחום הנה עצומה ואנשים רבים לא יהססו אף לשלם עבור הקורס כדי ללמוד משהו חדש ובעל ערך. שימוש בפלטפורמה נוחה להפקת הסרטונים תסייע לכם בתהליך הפקת הקורס משלבי בנייתו ועד העלאת הסרטונים לתשתית אינטרנטית מסודרת.

 

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיווק דיגיטלי – הטיפים הגדולים
העסק שלכם תקוע? אנשים חדשים לא פונים אליכם? אתם כבר לא יודעים מה לעשות? אתם לא לבד. הרבה מאוד בעלי...
קרא עוד »
ינו 13, 2022
תכונות חיוניות של שעונים חכמים לילדים
האבולוציה הטכנולוגית הביאה עידן חדש של גאדג'טים שתוכננו במיוחד לילדים, ביניהם שעונים חכמים בולטים...
קרא עוד »
ינו 26, 2024
מה זה מתאם בלוטוס ולמה צריך את זה?
הטלפונים הניידים הם כבר מזמן לא רק מכשיר בשביל לבצע בו שיחות טלפון. אנו בכלל כבר לא קוראים להם טלפונים...
קרא עוד »
דצמ 22, 2014