פרילנסר? הציוד שאתה חייב במשרד

ציוד למשרד

נהוג לחשוב שפרינלסרים לא צריכים הרבה בשביל לעבוד, יש כאלה שחושבים שפרילנסרים עובדים מהבית, אז כל מה שהם צריכים זה מחשב, מכונת קפה, ספה או שולחן עליו הם יכולים לעבוד בצורה נוחה.

אך האמת היא, שפרילנס בדיוק כמו עובדים שכירים בעסקים מסוגים שונים, מחזיקים לא פעם משרד ממנו הם עובדים, בין אם זה משרד בבית ובין אם זה משרד שכור. הרי, לא כל אחד יכול לעבוד בסלון או בחדר השינה, בוודאי אם יש ילדים קטנים או דברים שיכולים להפריע.

לכן, כשפרילנס מחזיק משרד, אז הוא צריך גם להחזיק ציוד מסוים, כפי שנוכל לראות מיד. מדובר על רשימה בסיסית שכל פרילנס משתמש בה בתדירות ממוצעת עד גבוהה. מן הסתם, בתחומים מסוימים, למשל עיצוב גרפי או בתחומים אחרים, ייתכן מאוד שיהיה צורך להחזיק ציוד נוסף שמתאים ספציפית למקצוע.

ציוד למשרד

כעת נציג רשימת ציוד שכל פרילנס צריך להחזיק במשרד

סורקים – לכאורה היינו יכולים לחשוב שמדובר במוצר שכבר אין צורך בו, הרי כל מי שיש לו מכשיר סלולר יכול לצלם דרכו כל מסמך ולהפוך ל-PDF, והשימוש במכשירים כמו סורקים פחת עם השנים. ובכל זאת, לא פעם אנחנו נדרשים מאליו מסיבות שונות ולכן חשוב להחזיק אותו.

פקס – כל פרילנס יודע, שמגיע הרגע בו הוא צריך לשלוח מסמכים, בין אם זה ללקוחות ובין אם זה לביטוח לאומי או מס הכנסה, לצערנו, הדרך היחידה לעשות זאת הרבה פעמים היא באמצעות מכשיר פקס. לכן רצוי להחזיק אחד כזה במשרד. צריך לציין, שהיום מרבית הפקסים מגיעים עם סורקים וכן עם מדפסות, שזה עוד מכשיר שאנחנו צריכים להחזיק במשרד.

גנרטור/אל פסק – זה נשמע אולי מוגזם, אך כל פרילנס יודע, שאם הוא עובד עם מחשב, הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לו זו הפסקת חשמל באמצע העבודה, לכן מוטב שתהיה לו אפשרות להמשיך לעבוד, ולו לזמן קצר, מבלי שהמחשב יינזק או שהעבודה תפגע.

מכונת קפה – מיותר לציין, שאי אפשר לעבוד מול המחשב בלי מכונת קפה טובה שמחזיקה אותנו ערניים למשך שעות ארוכות.

 

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה קידום אתרים?
אם החלטתם שהגיע הזמן לקדם את האתר האינטרנט שלכם, הרי שאתם בדרך הנכונה משום שפעולה זאת חושפת את בית...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019
פרסום חינם באינטרנט לכל אתר
ניתן לומר כי אפשרי למצוא היום מגוון שיטות פרסום בחינם באינטרנט. כל אחד מכם אשר יהיה יצירתי מספיק...
קרא עוד »
ינו 31, 2017
דיסקונקי – ההמצאה הישראלית שהפכה לפופולארית במיוחד
ניתן לומר ללא שום ספק כי בעזרת דיסקונקי תוכלו להיות במצב בו תשיגו בדיוק את שאתם מחפשים וזאת בכל הנוגע...
קרא עוד »
ינו 12, 2017