הפקת סרטון הדרכה – המדריך המלא

לא סתם יוטיוב מלא בסרטוני הדרכה. העובדה היא שאם חיפשתם משהו כדי להבין איך לעשות אותו נכון, הרבה פעמים סרטון אחד לא ממש הספיק והייתם צריכים לעבור שניים או שלושה סרטונים עד "שנפלתם" על סרטון מעולה שמסביר את הדברים בצורה ברורה.

מה שמראה שלעשות סרטון הדרכה דורש מיומנות ומקצועיות וברוב המקרים, סרטוני ההדרכה נכשלים בין אם זה בגלל שהם לא מספיק ברורים ובין אם זה בגלל שהם לא מקיפים ויסודיים ולכן הם לא פותרים את הבעיה של הלקוח.

כדי להפיק סרטון הדרכה טוב, כדאי מאוד שתעשו חושבים לפני ותתכננו מה הולך להיות בסרטון, מה לא הולך להיות, איך אתם מעבירים את החומר כך שיהיה קל ונגיש.

אז איך מתנהלים נכון למטרת הפקת סרטון הדרכה מנצח? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הפקת סרטון הדרכה

כדי להפיק את סרטון ההדרכה שלכם, אתם צריכים לתכנן מהתחלה מה הולך להיות בסרטון ההדרכה ובכלל למצוא את הנושא המתאים לסרטון ההדרכה. לרוב, הבעיות שאנשים נתקלים בהם בתחום מסוים הן דומות ולכן, סרטון ההדרכה כדאי שידבר לרוב.

סכמו במחברת את הבעיות שאתם הולכים לפתור עם ההדרכה שלכם. דרגו אותן בסדר הגיוני ואז, חשבו איך אתם מעבירים את זה בצורה הבהירה ביותר.

ככל שההדרכה שלכם תהיה יותר פשוטה, הדברים יהיו גם יותר ברורים והסרטון יהפוך לנצפה מאוד. העובדה שכל כך הרבה סרטוני הדרכה לא עושים את העבודה שלשמה הם נוצרו מאפשרת לכם לעשות סרטון הדרכה בנוי היטב שיבלוט מעל כולם. קראו בהרחבה באתר חברת הילטופ!

מבחינת העיצוב של סרטון ההדרכה זהו השלב הסופי וכדאי שאכן יהיה לו עיצוב חדשני ומושך כדי להשאיר את הצופה. הסרטון גם אמור להיות קליל כדי לא להכביד על הצופה.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטוני תדמית – הפנו את תשומת הלב לכל פרט
בעת הפקה של סרטוני תדמית יהיה מומלץ מבחינתכם לשים לב כי אתם יודעים לגשת אל חברת הפקה אשר תדע לבצע את...
קרא עוד »
נוב 22, 2021
הדפסת צ'קים ממוחשבים במחירים ללא תחרות
יוקר המחיה בארץ הוא מאוד ניכר החל ממחירים של מוצרי מזון ועד למחיר הנדרש עבור דירה קטנה ופשוטה. החיפוש...
קרא עוד »
אוג 21, 2018
למה להשקיע בשוק ההון – מיקי פוליצר עונה
חיסכון השקעה בניירות ערך הרשומים בבורסה או בבורסה מעודדת משקיעים לצבור את חסכונותיהם בסכומים...
קרא עוד »
אוג 07, 2022