כיצד הופכים את מקום העבודה לנעים יותר?

מקום העבודה

מקום העבודהמקום העבודה שלנו הוא מקום בו אנו נמצאים לפעמים זמן ממושך יותר ממקום המגורים שלנו, ולכן חשוב שמקום העבודה יהיה נעים ונוח. אז כיצד הופכים את מקום העבודה שלנו ושל העובדים שלנו למקום שנעים וכיף להיות בו? כמה פעולות שיהפכו את עבודה שלנו לאטרקטיבית יותר.

דאגו לשמור על טמפרטורה נעימה במקום העבודה – שמירה על טמפרטורה נכונה במקום העבודה חשובה מאד לשמירה על רעננות העובדים. בקיץ ניתן לשמור על טמפרטורה נעימה באמצעות מאוורר תקרה שמתאים למשרדים. התקינו מאוורר תקרה היכן שזקוקים לו ובעיקר היכן שעובדים בחללי הייצור. במשרדים התקינו מזגנים והפעילו אותם על טמפרטורה של 21 מעלות. בימי החורף חשוב להצטייד בהסקות מרכזיות ולא בתנורים וזאת על מנת לשמור על בטיחות העובדים.

מקרר מלא כל טוב – צ'פרו את העובדים במקרר מלא בכל טוב. דאגו למלא את המקרר בגבינות, לחמים בריאים, חטיפי גרנולה, חלב טרי בכל בוקר, פירות וירקות טריים. בצורה זאת תוכלו לשמור על העובדים שלכם ועל עצמכם בריאים ומרוצים ממקום העבודה. השקעה במאכלים טעימים ובריאים ובהפסקות אוכל מסודרות בחדר האוכל, ולא מול המחשב – תעזור לעובדים שלכם לשמור גם על ערנותם.

השקיעו בעמדות עבודה נעימות ומסודרות – דאגו כי עמדות העבודה של העובדים שלכם יהיו נעימות ומסודרות, וזאת בכל מקום עבודה אפשרי. אם מדובר במפעל ייצור חשוב שלכל עובד יהיה עמדת עבודה נעימה ומסודרת. דאגו כי לכל עובד יהיה מאוור תקרה בעמדת העבודה שלו כדי שיהיה לו נעים לעבוד בה. חשוב כי העמדה תהיה נקייה ובטיחותית. עוד יש לדאוג לחברת ניקיון שתדאג לניקיון הכלים הסניטריים במקום העבודה ואת עמדות העבודה של העובדים.

ארגנו ערבי גיבוש וערבי חברה – עוד חשוב להשקיע בערבי גיבוש וערבי חברה אצל העובדים. השקיעו מידי פעם בערב גיבוש, הוציאו את העובדים לארוחת ערב, ארגנו אירוע חברה ותראו כיצד העובדים שלכם מרוצים ולויאליים הרבה יותר.

לסיכום נאמר כי על מנת לשמור על העובדים שלכם מרוצים חשוב כי מקום העבודה יהיה מקום שנעים לעבוד בו. השקיעו בעיצוב מדום העבודה, אווררו את מקום העבודה באמצעות מאווררי תקרה חדשים, חממו את מקום העבודה בחורף, צ'פרו את העובדים בפינוקים טובים וימי כיף, והבינו כי מקום העבודה צריך להיות כמו בית שני לעובדים שלכם.

אולי תרצו לדעת על ממונה בטיחות ותפקידיו

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו דוד קיטור ומתי משתמשים בו?
דודי קיטור בנויים באופן כזה שהם נועדו להעביר אנרגיה לשם ביצוע תהליכים שונים במפעלים ומסיבות שונות...
קרא עוד »
מרץ 16, 2017
תובנות פנימיות: טיפים חיוניים לשיווק עסקי עם אנימציה
האם אתה שוקל לשלב אנימציה באסטרטגיית השיווק העסקית שלך? אנימציה הפכה לכלי מרכזי עבור משווקים...
קרא עוד »
מרץ 04, 2024
בונה אתרים מומלץ
בוני אתרים אחראים על עיצוב ופיתוח אתרים. הם אחראים על יצירת העיצוב, כתיבת הקוד והטמעת האתר. בוני...
קרא עוד »
אוג 04, 2022