כמה עולה אפליקציה? מה מקבלים בסוף התהליך?

בעבר הנושא של הקמת אתר אינטרנט היה הדבר הכי חשוב ומשמעותי לעסק. ההתייחסות לעסקים שלא היה להם אתר הייתה שאם אין לעסק אתר אינטרנט אז למעשה אותו עסק לא באמת קיים. בשנים האחרונות, עם התפתחות מכשירי הטלפון החכמים וההתפתחות הטכנולוגית, יש שינוי בנושא הזה וחלק גדול מהמיקוד הוא בתחום של אפליקציה לעסקים בין אם מדובר על אפליקציית מידע, מכירה, משחק וכדומה.

מה כולל תהליך של פיתוח אפליקציה

פיתוח אפליקציה זה תהליך שיכול לקחת מספר חודשים. תהליך הפיתוח כולל שלבים שונים שכל אחד מהם חשוב מאוד וכוללים בין היתר אפיון קהל היעד והחלטה האם לפתח אפליקציה לאנדרואיד או אייפון, עיצוב, פיתוח בפועל, בדיקת QA וכמובן העלאה של האפליקציה לחנות האפליקציות המתאימה. מדובר על שלבים שונים אשר יש צורך לבצע אותם אחד אחרי השני משום שכל שלב מתבסס על קודמו.

כמה עולה לפתח אפליקציה וממה מורכבת עלות זו

עלות פיתוח של אפליקציה מורכבת מפרמטרים שונים כגון:

  • עיצוב הממשק.
  • האם היא מיועדת לאנדרואיד, אייפון או לשניהם.
  • באיזה סוג אפליקציה מדובר: תדמיתית, מבוססת מיקום, אקטואליה, תחום ייעודי, משחק, חנות וכדומה.
  • כמה אנשי צוות עובדים על האפליקציה.

עלויות של פיתוח אפליקציה יכולות לנוע סביב כמה עשרות אלפי שקלים וככל שהיא יותר מורכבת ומיוחדת היא יכולה להגיע אפילו לכמה מאות אלפי שקלים.

מה מקבלים בסוף התהליך של פיתוח האפליקציה

כאשר בוחרים לעבוד עם חברה מקצועית, טובה ובעלת ידע וניסיון, בסוף התהליך נשארים עם אפליקציה פעילה המותאמת לקהל היעד ולצרכים לשמם היא פותחה. אפליקציה אשר נמצאת בחנות של האנדרואיד או של אייפון ממנה אנשים מורידים אותה ומשתמשים בה בדיוק למטרה שלשמה היא נבנתה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט