כמה עולה בניית אתר

מחיר בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט היא ללא ספק לא הוצאה זולה במיוחד, בייחוד אם אתם רוצים אתר מקצועי ולא אתר פשוט. אם יש לכם בקשות מיוחדות או שסוג האתר הוא מורכב יותר סביר להניח שהעלויות יהיו גבוהות יותר. אלה גם עשויות להשתנות בהתאם לפרמטרים שונים ומגוונים, חלקם קשורות לרצון הלקוח והציפיות שלו מהאתר ומחברת בניית האתרים וחלקן קשורות לחברת בניית האתרים עצמה. אז כמה עולה אתר אינטרנט מקצועי לעסק? ומהם הפרמטרים העשויים להשפיע על המחיר הסופי? יצאנו לבדוק.

פרמטרים העשויים להשפיע על מחיר בניית האתר:

נתחיל דווקא מכמה פרמטרים העשויים להשפיע על מחיר בניית אתר לעסקים. אלה עשויים להשתנות בין בונה אתרים אחד לאחר, בין בונה אתרים לחברת בניית אתרים ובין לקוח אחד לאחר בהתאם לצרכים של אותו לקוח.

  • סוג האתר – אתר תדמית פשוט יהיה זול יותר מאתר חנות אלקטרונית וזו תהיה זולה יותר מאתר עם מערכת מיוחדת וחכמה שהלקוח ירצה להפעיל וכך הלאה. ישנם סוגים שונים של אתרים: אתר תדמית, בלוג, פורטל תוכן, מגזין, אתר קטלוג/גלריה, אתר חנות ועוד. אתרים מסוגים שונים עשויים לדרוש עבודה שונה ולעלות בצורה שונה.
  • בקשות מיוחדות – אם יש לכם בקשות מיוחדות כמו מערכות מיוחדות, חיבור למערכת סליקה או מערכת חשבוניות, פיתוח מחשבון מיוחד או תוכנה מסוימת לאתר שלכם או אפילו בקשה מיוחדת להשלים את האתר עד תאריך מסוים במהירות עשויים להשפיע על המחיר.
  • עיצובים/תכנים – אם צריך להוסיף גם עיצוב לוגו, באנרים ועיצובים נוספים או להכין תכנים עבור הלקוח אלה יהיו בתוספת תשלום.

אז כמה עולה לנו אתר אינטרנט?

בניית אתר תדמית מקצועי לעסק עם כמה עיצובים ותכנים בסיסיים עשוי לעלות בין 3 ל-5 אלף שח. אתר חנות כולל חיבור למערכת סליקה עשוי לעלות בין 5 ל-10 אלף שח בממוצע ואילו אתרים אחרים תלויים באפיון בדרך כלל. יש גם אתרים יקרים יותר המותאמים לבקשות מיוחדות ומורכבות של הלקוח.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אתם חייבים שירותי ניהול לאתר האיקומרס שלכם?
ניהול של אתר איקורמס זה דבר שיכול להיות לא פשוט בכלל. יש כל כך הרבה דברים שצריך לעשות על בסיס שוטף, כמו...
קרא עוד »
יול 14, 2021
בניית אפליקציה רק אצל המומחים
בעידן שלנו אשר בו הולכת וגוברת המודעות למסחר אלקטרוני תוך קיצור זמני ההמתנה לקבלת שירות, כאשר...
קרא עוד »
ספט 23, 2017
ערוצים באינטרנט
אחד השינויים המהותיים שהכניס עולם האינטרנט לחיינו הוא היכולת שלנו לראות ערוצי טלוויזיה מכל העולם...
קרא עוד »
מאי 03, 2018