בר מים מסוננים או מים מינרליים – מה בריא יותר?

תעשיית המים המינרליים היא אחד מהענפים הצומחים ביותר בעולם. ב-2016 היה השווי המוערך במיליארדי דולרים, והוא צפוי לצמוח בקצב של 8% בשנה. צמיחה זו תהיה מונעת על ידי הגדלת אוכלוסיות והזדקנות האוכלוסייה. 

בשנת 2012, היו 1 מיליון טון של מים מינרליים שהופקו ברחבי העולם; עד 2017 המספר הזה גדל ל-2 מיליון טון. צמיחה זו משקפת ביקוש עולמי למים מינרליים אשר ניתן לייחס הן לצרכנים והן ליצרנים המחפשים דרכים חדשות להרוויח כסף מקטגוריית מוצרים זו.

מים מינרליים מופקים נעשה על ידי הוספת מים למלח הסלע. התוצאה היא משקה שבו מינרלים וניתן להשתמש בו לשתייה או לבישול. כיום, רוב המים שאנו שותים מגיעים ממי ברז או מבקבוקים. השאלה היא האם זה באמת כה בריא כמו שחושבים? 

מסונן – בריא יותר 

בר מים מסוננים הוא סוג של מתקן מים המסנן זיהומים במים ומספק מי שתייה טהורים ונקיים. בר מים מסונן מעניק משקה בריא, המסונן כדי להסיר את הזיהומים והמזהמים. תהליך הסינון מסיר את היסודות הרעים מהמים, מה שהופך אותם בטוחים לשתייה. לקריאה אודות בר מים לדתייםאנשים רבים לא מבינים עד הסוף כמה מים הם צורכים על בסיס יומי ומעדיפים להשתמש במים בבקבוק במקום לשתות מים מסוננים. מחקר אחד של ארגון הבריאות העולמי טוען שמומלץ לצרוך רק מי שעברו דרך פילטרים מכיוון שהם מסירים סיכונים בריאותיים שונים, כולל אלה הנגרמים על ידי כימיקלים רעילים. הם גם גילו כי מים בבקבוקים מכילים יותר מזהמים מאשר מים מסוננים. המחקר מאשר כי המזהמים בבקבוקי מים מסוכנים לא פחות מאלה המצויים במי ברז, מה שמצביע על כך שצרכני מים בבקבוקים עלולים להתמודד עם סיכון מוגבר לחששות בריאותיים. למידע נוסף באתר https://www.mishtalemli.co.il/

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה מוצרי קד"מ ואיך אפשר להיעזר בהם בעסק
מוצרי קד"מ הם מוצרי קידום מכירות, ואנחנו יכולים להיחשף אליהם בכל מקום אליו נלך. בעשורים האחרונים ישנם...
קרא עוד »
פבר 16, 2017
3 דרכים ליצירת תנועה ממירה באתר שלכם
כדי לקדם את האתר שלכם ביעילות אתם צריכים להזרים אליו תנועה. ככל שתהיה לכם תנועה גדולה יותר, ככה גוגל...
קרא עוד »
פבר 27, 2021
איזה בעלי מקצוע יכולים להיעזר במדפסת תלת מימד?
מדפסת תלת מימד היא היום כלי שאין מי שלא נעזרים בו כדי ליצור דרכה כל מיני דברים לקידום של פרויקטים...
קרא עוד »
מאי 03, 2022