אתריום: המטבע הדיגיטלי שאתם צריכים להכיר

אתריום

כאשר מחפשים במה להשקיע אחד מן האפיקים שהולכים ונעשים יותר ויותר בולטים הוא המטבע הוירטואלי. זהו אפיק השקעה שכבר קיים משנת 2008 והשימוש הראשון בו נעשה שנה לאחר היצירה. הביטקוין מחולל סערה לא קטנה מכיוון שהוא לא מטבע מסורתי ולא קיים תחת אף ממשלה או בנק מרכזי כפי שקורה בצורה רגילה עבור כל יתר המטבעות שקיימים בעולם.

זה בדיוק סוד הקסם של המטבע הזה, ואנשים חכמים אשר יודעים לחזות את המחר, מבינים כי טכנולוגיה ואינטרנט הם הדבר שיגדיר את הכל וזה כולל גם את האופן שבו מבצעים השקעות ומסחר, עם מטבעות וירטואליים כמו ביטקוין ואתריום שלא שייכים לגוף ממסדי או ממשלתי, אלא אל האנשים שמעוניינים לעשות בו השקעה.

אתריום

מטבעות וירטואליים בעולם ממשי

אם בתחילה התחושות עבור מטבע וירטואלי היו כאלה אשר מעורבות בספקות מאוד גדולים, לצד אנשים בכלל לא הכירו את הדבר הזה אשר נקרא מטבע וירטואלי, הרי שאנשים רבים היום נושכים את לשונם ומרגישים כי הם החמיצו את הרכב של רכישת אחד מן ההשקעות הבולטות והיותר משתלמות נכון להיום.

נכון להיום המטבע הכי בולט שנקרא ביטקוין הוא כזה אשר בהשוואה לשווי השקל שווה בערך לעשרים ושלושה אלף שקלים עבור מטבע בודד אחד. אם חושבים על האנשים אשר רכשו את המטבעות הללו בכמות נאה והשקיעו סכום קטן בתחילת הדרך, מבינים את כמות המתעשרים החדשים שנכון להיום בתחום באופן ספציפי הזה קיימת.

> וודאי יעניין אתכם: רשימת חלפני ביטקוין בארץ

המטבע הוירטואלי החדש

עבור אלה אשר רוצים להצטרף אל הרכבת של ההשקעות במטבע וירטואלי לא אבדה התקווה ועדיין יכולים להשקיע באפיק שעדיין נמצא אחרי הכל בצמיחה. אם הביטקוין נתן את יריית הפתיחה הרי שהמטבע הב א בתור הוא האתריום שהוא מטבע וירטואלי שיכולים לרכוש בשלב זה במחירי היכרות, כאשר עבור אתריום אחד בודד בעלות בשקלים היא בערך אלף שש מאות ש"ח בלבד.

אם שווים את העלות הזו אל העלות של ביטקוין מבינים כי אכן מדובר בהשקעה קטנה, שאם תתקדם בהתאם לתחזיות ולמטבע הקודם היא גם תעלה את השווי שלה ותהיה השקעה משתלמת שהולכת ומגדילה את עצמה עם הזמן.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פטנטים קטנים שמשנים את החיים בגדול
מנהלי עסקים רבים יודעים לומר: היכולת שלנו לדבר זה עם זה ועם הלקוחות יכולה להשפיע בצורה מהותית על...
קרא עוד »
יונ 18, 2017
איך מתכננים ימי כיף לקבוצות?
ימי גיבוש הם ימי כיף הרלוונטיים לא פעם עבור קבוצות שונות. לא משנה אם מדובר בקבוצות עובדים, קבוצות...
קרא עוד »
אפר 04, 2017
מה לומדים בקורס יוניטי לנוער?
משחקי המחשב וקונסולות המשחקים, האפליקציות והמשחקים בכל סמארטפון – כל אלה ועוד משגעים את העולם...
קרא עוד »
יונ 02, 2021