חריטה על בוצ'ר

חריטת הלייזר הראשונה של קצב נעשתה בשנות ה-70. עם זאת, רק בשנות השמונים הפכה חריטת לייזר לפופולרית. בתחילת שנות ה-90 החלו להשתמש במכונות חריטה בלייזר במפעלים לעיבוד בשר.

חריטה בלייזר היא בעצם תהליך שבו נוצרת תמונה על ידי חיתוך בלייזר ולאחר מכן חריטה על אובייקט. תהליך זה מדויק יותר משיטות חיתוך אחרות וניתן לבצע אותו במדויק בכל זווית.

הסיבה לכך שחריטת לייזר על עץ כל כך פופולרית היא שניתן לבצע אותה בצורה מאוד מדויקת. ניתן להשתמש בו כמעט לכל משטח והתהליך יעיל יותר משיטות חריטה מסורתיות.

מה עוד צריך לדעת על חריטה על בוצ׳ר בלייזר?

חריטה על בוצ'ר בלייזר היא טכנולוגיה שקיימת כבר הרבה זמן. משמש גם ליצירת לוגואים, חותמות ועיצובים אחרים. הלייזר נורה ממכונה שיוצרת את החריטות. במקרה זה, הלייזר משמש לחריטה על עץ.

לכולנו יש העדפות שונות בכל הנוגע לחריטה על עץ. יש אנשים שאוהבים לחרוט את שמם בעץ, יש כאלה שמעדיפים חריטה של ראשי התיבות, ויש כאלה שלא בטוחים מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

אז והיום

חריטת קצבים היא שיטה מסורתית של חריטת עץ, שעדיין משתמשים בה במדינות רבות. זה כרוך בגילוף התמונה לתוך העץ באמצעות כלי מיוחד. לכלי יש חורים קטנים בכל צד, והתמונה נחרטת בעץ באמצעות זרם חשמלי.

חריטה בלייזר על עץ היא שיטה נוספת לחיתוך בלייזר המשתמשת בלייזרים כדי לגזור תמונות מחתיכת חומר כמו עץ, פלסטיק או מתכת. התהליך כולל חיתוך תמונה בלייזר ואז חריטה בחומר באמצעות אור אולטרה סגול או כימיקלים אחרים.

לסיכום:

הטרנד האחרון בעולם ההדפסה האישית הוא חריטת לייזר. הטכנולוגיה התקדמה עד כדי כך שניתן לעשות זאת תוך שניות בודדות ומחירה נמוך מאוד כך שניתן ליהנות היטב מעולם זה!

>למידע ורכישה הקליקו אל אתר מוצרי אפייה La Torta

כתיבת תגובה

סגירת תפריט