ככה תפיצו את הספר שלכם באמאזון

יוצר הוא אדם אשר רוח היצירה שורה בו ומוציאה מדי פעם מהכח אל הפועל את היצירות החבויות בו. בין אם מדובר ביצירות ליריות, יצירות פואטיות או כל סוג של יצירה אחרת, יוצר לרוב לא יוכל לשמור את היצירות הללו לעצמו ויהיה לו חשוב לפרסם את יצירותיו אלו ולחלוק אותן יחד עם כל העולם. אם אתה יוצר אשר חולם בגדול על פרסום יצירותיך בארץ ובחוץ לארץ בצורה הרחבה והמשמעותית ביותר, השלב בראשון עבורך הוא בחירת ההוצאה לאור הנכונה.

כיצד תפרסם את היצירה שלך בצורה הטובה ביותרlibrary-1666703__340[1]

קונטנטו דה סמריק היא הוצאה לאור אשר הוציאה לא מעט ספרים של כותבים מוכרים אל האור בארץ. כיום, קונטנטו דה סמריק עולה שלב ומציעה לכל יוצר וכותב להוציא לאור את ספריו גם בחוץ לארץ על ידי חברת הבת הקרויה קונטנטו נאו. קונטנטו נאו תדאג להוצאת הספר לאור בחו"ל תוך כדי דאגה לכל התהליך הרלוונטי שיש לעבור כדי לממש זאת. מלבד זאת,  קונטנטו דה סמריק דואגת לפרסם את הספר שלך באמאזון. אף על פי שכיום כל אחד יכול לפרסם את כתביו ויצירותיו באופן עצמאי באמאזון, יש לדעת כיצד לעשות זאת בצורה שבה הספר אכן יבלוט ורצוי לעיני מגוון רחב של אוכלוסייה שתהיה מעוניינת לרכוש אותו ולקרוא בו. הפצה מוצלחת באמאזון יכולה לסייע לכל סופר להגיע עם ספריו לאפיקי הפצה בינלאומיים ולתרגום הספר לצורך מכירתו גם בחוץ לארץ.

מדוע כדאי לבחור בקונטנטו דה סמריק

קונטנטו דה סמריק הינה הוצאה לאור הפועלת מזה 26 שנה בתחום ההוצאה לאור. החברה הוציאה ספרים רבים לאור אשר זכו לחשיפה משמעותית ורחבה. נתנאל סמריק העומד בראש ההוצאה לאור, הינו אדם בעל ניסיון וידע רב בתחומים רבים הנוגעים לעולם התקשורת, לעולם השיווק בכל הפלטפורמות הדיגיטליות הרלוונטיות כיום ובעוד שלל תחומים שונים. כותבים רבים בוחרים להוציא לאור את ספריהם בהוצאת קונטנטו דה סמריק, אשר מסייעת להם להפיץ את ספריהם באופן הרחב ביותר ובאמצעים המתקדמים ביותר, מלבד ההוצאה הטכנית לאור של הספר.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגיע הזמן להתקדם: קופות רושמות דיגיטליות
כולנו ראינו לפחות קופה רושמת אחת, אם לא השתמשנו באחת. קופות רושמות הן חלק בלתי נפרד מהעסקים...
קרא עוד »
דצמ 25, 2014
פטנטים
כאשר אתם רוצים לרשום פטנט חדש על מוצר שאתם חושבים שהוא מהפכני ויכול להחשב בהגדרה כפטנט, מאוד חשוב...
קרא עוד »
ינו 31, 2023
בניית אתרים – למה צריך לשים לב?
אם אנחנו רוצים לקדם את העסק שלנו כך שיהיה לנו קל מאוד להגיע ללקוחות חדשים אנחנו צריכים לבנות לו אתר...
קרא עוד »
אפר 26, 2017