הגיע הזמן להתקדם: קופות רושמות דיגיטליות

כולנו ראינו לפחות קופה רושמת אחת, אם לא השתמשנו באחת. קופות רושמות הן חלק בלתי נפרד מהעסקים הקמעונאיים ורובם לא יכולים לפעול בלעדיהן. הקופה הרושמת הומצאה על ידי ג'יימס ריטי לאחר מלחמת האזרחים מתוך הכרח לניהול הסלון שלו. המטרה העיקרית שלו הייתה לעצור עובדים ממעילה בכסף והוא קיבל את הרעיון לאחר שראה כלי שספר את המדחפים בספינות קיטור. נרשמה כפטנט בשנת 1883, הקופה הרושמת התפתחה והתקדמה ולאחר שנמכרה מספר פעמים לבסוף התמקמה במיקומה הנוכחי.

כיום הקופה אינה מחייבת אותך לשבור ציפורן בעת דחיפת הכפתורים הענקיים שהיו ידועים כנתקעים וגרמו לבעיות רבות. אין יותר כרטיסיות מספרים שצצו על מנת להראות לך את הסכום, אלא רוב הקופות הרושמות כיום הינן ממוחשבות. קופות רושמות ממוחשבות זמינות בצורות רבות ויכולות להיות מורכבות מתכנית פשוטה הפועלת מהמחשב השולחני עם ממשק פשוט, או מערכת קופאית שלמה שהמגיעה עם סורקי ברקוד, מגירת אחסון ומדפסת קבלות. קופה רושמת למזומן היא מה שרובנו מכירים כיום מאחר וכל הקמעונאים הגדולים משתמשים בהן.

קופות רושמות ממוחשבות או קופות רושמות רגילות הינן מתקדמות ביותר ויעשו הכל החל מסיכום רכישות הלקוח ועד לחישוב מסים. רבות מהמערכות יבואו עם תכנית שעוקבת אחר המלאי שלך מה שיחסוך לך זמן וכסף על ידי ייעול התהליך ללא הצורך לספור את המלאי באופן פיזי. אל תשכח את האפשרויות כמו סורקי ברקוד ומדפסות קבלות שיעזרו לשמור על העסק שלך פועל בצורה חלקה.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך נבחר מעבדה לתיקון המחשב שלנו
מחשבים, ולא ממש חשוב אילו, צריכים מידי פעם ריענון תוכנות וחידוש יישומים. מעבר לכך הם דורשים טיפולים...
קרא עוד »
אוק 30, 2019
הדרכת הורים – כי אין כאן מקום לטעויות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר הורים אשר מחפשים כלים ודרכים כיצד להתמודד עם גידול...
קרא עוד »
ספט 10, 2017
קידום עסקים באינטרנט
אין ספק כי כל התחום של קידום עסקים באינטרנט Organic-Top רק הולך ופורח בשנים האחרונות. כל בית עסק מבין את...
קרא עוד »
פבר 21, 2021