ההבדל בין צילום בטלפון למצלמה מקצועית

מאגר תמונות

מי שמבין בפיקסלים, וודאי יידע מהי חשיבותה של התמונה המצולמת ממכשיר סלולרי לבין תמונה המצולמת ממצלמה מקצועית. תמונה המתקבלת ממצלמה מקצועית, תהיה תמיד יותר חדה ואיכותית.

ההבדל בין צילום בטלפון למצלמה מקצועית |

מצלמה מקצועית – כשמה כן היא: מצלמה "מקצועית". אתה שולט באופן מלא על איך התמונה תצא, תקבל פוקוס או לא, מריחת תמונה, כיוונים מסוימים וכדומה. 

שאתה מצלם במצלמה מקצועית, אתה שולט בה ובתמונה שתרצה לקבל באופן מוחלט, אבל לעומת זאת באייפון או בגלקסי, לא תקבל את האפשרויות האלה. אז זה נחמד לצלם את המשפחה או את הנוף, אך לא מעבר לכך. 

רוצים לצלם טוב? התמקדו בנושא אחד |

רבים מהתמונות הטובות ביותר כוללות נושא אחד ומעניין. כשמצלמים תמונה אחת, הקדישו זמן נוסף להגדרת הצילום. יש צלמים מקצועיים שאומרים שהנושא לא אמור למלא את כל המסגרת, ושני שליש מהתצלום צריך להיות מרחב שלילי – דבר זה עוזר לנושא העיקרי להתבלט עוד יותר. וודא שאתה מקיש על המסך של הטלפון החכם שלך כדי למקד את המצלמה לנושא התמונה העיקרי – שיעזור להבטיח שהוא ממוקד והתאורה מותאמת. 

מאגרי תמונות מומלצים ניתן למצוא ב: https://elements-of-design.org/

טיפ בצילום למקצוענים |

לאחר שצילמתם את התמונה, תוכלו להשתמש בפילטרים ואפליקציות כדי להפוך את הנושא לעוד יותר חי, או לחתוך אותו כדי למסגר את הנושא בצורה נכונה. ניתן להתאים את הבהירות, הניגודיות והרוויה של הצילום בהתאם – הכול, היישר מהטלפון. צילום מושקע תמיד יהיה שווה לכם ויראה לצופים בתמונה, שיד מקצועית נגעה בצילום התמונה שאותה צילמתם. 

כאן ניתן למצוא אתרים להורדת תמונות.

מרחב תמונה שלילי – מה זה? |

"מרחב שלילי", כשמצלמים תמונה, פשוט מתייחס לאזורים סביב ובין נושאי הדימוי – דבר זה, יכול לצלם תמונה באופן מקצועי יותר והוא גם ההבדל בין תמונה "טובה" לבין תמונה "מצוינת".

כשאתה כולל הרבה מקומות ריקים בתמונה, האובייקט שלך, אותו אתה מעוניין להבליט, יבלוט יותר ויעורר תגובה חזקה יותר מהצופה בה. ואיך נראה מרחב שלילי? לעתים קרובות זהו מרחב גדול של שמיים פתוחים, מים, שדה ריק, קיר גדול וכדומה.

 

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיו למדפסת hp – אפשר להשיג אותו בזול יותר
מעוניינים לקנות דיו למדפסת hp במחיר המשתלם ביותר? ישנה אפשרות לקנות דיו למדפסת hp שיהיה תואם ולא כזה...
קרא עוד »
יונ 30, 2021
עסק קטן? 5 פעולות להגדלת הרווח
אין ספק כי בסופו של יום מה שחשוב בעסק זה השאלה האם הוא מרוויח או לא. עסק מצליח חייב להרוויח אחרת הוא...
קרא עוד »
יול 05, 2019
הפצת שירים
כאשר אמן מעלה את השיר שלו לאפליקציית סטרימינג כמו Spotify, האפליקציה מנתחת את השיר וקובעת באיזה סוג...
קרא עוד »
ספט 07, 2022