סנטרית לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר

ניתוח "מתיחת פנים" הוא הליך פופולרי לתיקון אסימטריה בפנים. מטופלים שעוברים הליך זה מורמים את צווארם כדי לשפר את מראה הפנים. לצורך כך הם זקוקים לניתוח מתיחת צוואר.

מתיחת פנים נקראת גם הרמת סנטר או ניתוח הרמת צוואר. ניתוח "מתיחת הפנים" מתבצע כאשר המטופלים סובלים מאסימטריה בפנים עקב הזדקנות ו/או טראומה.

מאמר זה הוא מבוא לסוגים השונים של ניתוח מתיחת פנים. הוא מתמקד בסוגים הנפוצים ביותר של ניתוח מתיחת פנים ובנוסף ניגע גם בדרכי התמודדות ואביזרים משלימים לאחר ניתוח, כמו למשל סנטרית לפנים.

היתרונות בניתוח מתיחת פנים

רוב האנשים אינם יודעים על היתרונות האפשריים של ניתוח מתיחת פנים. הם רק יודעים שזה הליך מאוד יקר והוא לא מכוסה על ידי רוב חברות הביטוח.

עם זאת, ישנם כמה יתרונות לניתוח זה. היתרון הראשון הוא שהוא יכול לשפר את מראה הפנים, הצוואר והסנטר שלך.

זה עשוי גם לעזור לך לרדת במשקל ולהיפטר מקצת שומן לא רצוי מסביב לגופך.

הליך פופולרי ביותר

זהו הליך פופולרי להסרת עודפי עור מהפנים – ההליך נקרא ניתוח מתיחת פנים. המטופלות שעוברות הליך זה הן בדרך כלל נשים שרוצות להיראות צעירות ומושכות יותר.

ניתוח מתיחת פנים, המכונה גם ניתוח מתיחת צוואר, הוא אחד ההליכים הנפוצים ביותר הנעשים בניתוחים קוסמטיים. זה כולל הסרת עודפי עור ושומן מאזור הפנים והצוואר.

לסיכום

הפנים הם החלק החשוב ביותר בגופנו. זה נחשב גם כנקודת ההתייחסות העיקרית לרוב הרגשות והתחושות שלנו. לכן, אם נוכל להימנע מפנים עם מראה מעוות או לא יפה, יהיה קל יותר לקבל תגובה רגשית חיובית לכל מצב.

מתיחת פנים היא ניתוח קוסמטי בו מעוצבים את פני המטופל מחדש. זה כולל שילוב של ניתוח, הזרקות וטיפול בלייזר לעיצוב הפנים מחדש. כדאי להשתמש בסנטרית של חברת איסבלה לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט