כך תהפכו כל נסיעה לנסיעה כיפית

גאדג'טים לרכב

אם יש בחזקתכם רכב, מן הסתם שאתם משתמשים בו באופן תכוף. אתם גם בטח יכולים להסכים עם העובדה שנסיעות יכולות להיות מתישות לפעמים. קצרות כארוכות. אך אם אתם אוהבים את הנסיעה ברכב, הכנו עבורכם כמה פריטים שיהפכו את הרכב שלכם למקום האהוב עליכם ביותר.

גאדג'טים לרכב

מתקן שתייה וחטיפים למושב האחורי

זה לא חדש שכדי לקבל כמה דקות של שקט באוטו עם ילדים הוא לתת להם חטיף. חטיף לא רק מעסיק אותם מבחינת האכילה, אלא נותן להם האפשרות להתרכז בדברים אחרים, כמו הסתכלות דרך החלון והאזנה למוזיקה. כך, אתם למעשה מאפשרים גם לילדים וגם לכם נסיעה שקטה. אך מה קורה כאשר הילדים לא רוצים יותר את החטיף? עבור זה קיים מתקן הנתלה על גב מושב הנהג ונותן מקום נוח ויציב להניח בו חטיף ואפילו כוס שתייה (סגורה כמובן).

מאוור להפחתת החום

ימי הקיץ במדינתנו יכולים להיות מעיקים עד לכדי בלתי אפשריים כשמדובר בנסיעה ברכב. אם החניתם את רכבכם תחת השמש, אתם וודאי מכירים את העניין בו אתם צריכים לחכות כמה דקות עד שניתן יהיה להיכנס אל הרכב ולהתחיל בנסיעה. בדיוק בשביל זה נועדו גאדג'טים לרכב. מאוורר סולארי המתלבש על חלון הרכב ולמעשה מאוורר את רכבכם כאשר הוא אינו מונע. אין יותר מושלם מזה לימי הקיץ החמים.

מדבקה מקורית

אם אתם אוהבים להשתעשע ויודעים להעריך הומור טוב כשאתם רואים אחד כזה, מדבקה לרכב יכולה להיות הדבר הבא עבורכם. המדבקה אשר אנחנו מדברים עליה היא מדבקה בצורת כדור ומסביבה ציור של זכוכית סדוקה. כשבידכם המדבקה, הדביקו אותה על חלון הרכב וחכו לתגובות החוזרות ונשנות של אנשים שנופלים בפח ומאמינים שכדור פגע לכם ברכב. מעניק צחוק בריא בכל יום.

כרית תמיכה לראש ולצוואר

אמנם כרית זו לא מומלצת עבור הנהגים שביניכם, אך אם אתם רוצים להעניק לנוסעים שלכם חוויית נסיעה נעימה ורוגעה יותר, אתם תמיד יכולים להלביש על הכיסא שעל יד הנהג את כרית התמיכה לראש ולצוואר. הכרית מעוצבת לפי צורת עמוד השדרה והצוואר, ומעניקה תמיכה במקומות הנכונים תוך ישיבה יציבה וכונה. קחו בחשבון שכרית מהסוג הזה יכולה לגרום לאנשים רבים להירדם כך שאם אתם מחפשים איש שיחה, וותרו על הכרית.

גאדג'טים לרכב יכולים להיות התשובה שלכם לפרטים הקטנים שלא חשבתם עליהם כשאתם נמצאים בתוך הרכב. כמה פעמים אמרתם לעצמכם 'אם רק היה לי' ולא עשיתם עם זה כלום? גאדג'טים רבים לרכב יעילים גם מבחינת הבטיחות ותוכלו למצוא לדוגמא מגוון רחב של מעמדים לטלפון המובנים ישירות לרכב שלכם. זה הזמן שלכם לשנס מותניים ולשפר את רמת הנסיעה ברכבכם הן מבחינת הניקיון, ההנאה והביטחון.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם היתרונות של בתים חכמים?
"בית חכם" הוא כינוי לבית אשר הותקנה בו מערכת מיוחדת ותשתיות מתאימות, המאפשרות שליטה בכל מערכות הבית...
קרא עוד »
אוק 07, 2017
מימוש זכויות אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה הוא דאגה מרכזית עבור כוח העבודה העולמי. מספר האנשים שאינם מסוגלים לעבוד עקב בעיות...
קרא עוד »
אוג 29, 2022
פרסום חינם בגוגל
אלו שמבצעים מחקר יסודי בתחום מגלים כי קיים פרסום חינם בגוגל. שיווק באינטרנט אפשר לבצע בתקציבים שונים...
קרא עוד »
אפר 05, 2016