בחירת ספק אינטרנט לעסק

ספק אינטרנט לעסק

כיום בכל בית יש עסק חיבור לאינטרנט. מלבד העובדה שהאינטרנט יכול לשמש כמרכז הליבה של פעילות הארגון, כמו למשל בניהול לקוחות החברה דרך מערכות CRM או עבודה משרדית הכוללת חיבור למרכזיה וירטואלית ותוכנת ניהול בענן שממנה מנהלים את העבודה בחברה. כמו כן גם בחנויות למשל האינטרנט משמש לצורך חיבור למערכות הסליקה של חברות האשראי, שיגור הנתונים אליהן מתוך מערכת המכירות של העסק וכמובן גיבוי הנתונים בענן. בחירת ספק אינטרנט לעסק כוללת מגוון דילמות ופרמטרים שצריך לקחת בחשבון.

פרמטרים שנבחן לפני בחירת ספק אינטרנט:

  • מהירות האינטרנט – האם מהירות האינטרנט מתאימה לצרכים שלכם? בעסקים טוב שיהיה אינטרנט מהיר עם כמה שפחות תקלות ומקסימום ביצועים. זאת כדי לספק שירותי מהיר ואיכותי ללקוחות, להימנע מתקלות סליקת אשראי שנובעות מחיבור לאינטרנט, הנפקת חשבוניות במקום ללקוח ועוד. כמו כן בעסקים המבוססים על שירותי משרד, החל מבנקים, חברות דואר ועד לחברות פרסום והייטק – האינטרנט הוא כלי מרכזי לתפעול העסק והמערכות השונות בו. לכן חשוב מאוד לבחור בחבילת אינטרנט מהיר לעסק שתתאים לצרכים שלכם.
  • ספק ותשתית במקום אחד? – האם אתם מקבלים שירותי ספק ותשתית במקום אחד? או שמדובר בשני גופים שונים שתצטרכו לעבוד מולם במקרה של טיפול בתקלות? שינויים בחבילה וכו'?
  • מחיר – כמובן שמדובר בהוצאה חודשית קבועה ולכן תרצו לאזן בין חבילת אינטרנט משתלמת שאתם צריכים לבין מחיר טוב.
  • זמינות ושירות לקוחות – במידה ותהיה תקלה הרי שכל דקה שעוברת אתם עשויים להפסיד כסף והרבה ועל כן איזה שירות לקוחות תהיו זכאים לו בחבילה שלכם? מהי רמת הזמינות?
  • גמישות – האם אתם מחויבים למשהו? או יכולים לשנות את החבילה שלכם בכל עת וללא קנסות? כיצד תוכלו לשנות את החבילה שלכם בקלות?

שירותי האינטרנט החכם של טריפל סי:

חברת טריפל סי ספק אינטרנט תספק לכם את שירותי האינטרנט החכם אותו היא החלה להפיץ בישראל כחלוצה בתחום זה וכרגע גם החברה היחידה בישראל שמספקת שירותי אינטרנט חכם. האינטרנט החכם של טריפל סי מאפשר לכם לשנות, לערוך, להסיר ולהוסיף שירותים, לערוך את חבילת הגלישה שלכם ובכך לשלוט בהוצאות החודשיות שלכם ובשירות אותו אתם מקבלים. הכול בלחיצת כפתור דרך אתר החברה. ניסיתם את שירותי האינטרנט במשך כמה חודשים והחלטתם שאתם צריכים אינטרנט מהיר יותר? תוכלו להיכנס למשתמש שלכם באתר של טריפל סי ולשנות את החבילה שלכם בלחיצת כפתור לחבילה מהירה יותר. מרגישים שאתם יכולים להסתפק באינטרנט איטי יותר? בצעו את השינוי דרך האתר בקלות וביעילות.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיו למדפסות Brother
בכל קנייה של דיו מקורי או חלופי עלינו תחילה לוודא התאמה מלאה למדפסת. אם אתם רוכשים דיו לראשונה, שימו...
קרא עוד »
ינו 10, 2021
טיפים חיוניים לעיצוב תאורה לבית
עיצוב תאורה לבית הוא חלק בלתי נפרד מיצירת סביבה נוחה ואסתטית. זה לא רק על בחירת המתקנים הנכונים; מדובר...
קרא עוד »
אפר 16, 2024
יתרונות של סריקת תמונות
היום זה אולי נשמע ברור מאליו כי אלבומים שלמים של תמונות דיגיטליות מאוחסנים להם על גבי כרטיסי זיכרון...
קרא עוד »
אפר 12, 2016