מסחר בביטקוין – איך זה עובד?

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שהולך וגדל בפופולריות שלו. הוא משמש לקניית סחורות ושירותים, תשלום עבור דברים וביצוע תשלומים. לביטקוין יש סט יתרונות וחסרונות משלו בהשוואה למטבעות אחרים, כמו העובדה שניתן להשתמש בו לקניית תרופות באינטרנט וכי ניתן להשתמש בו לתשלום עבור שירותים או מוצרים ללא חשבון בנק. ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי המשמש לקניית סחורות ושירותים באינטרנט. אנשים רבים אוהבים לקנות ולמכור ביטקוין כי זה הופך את העסקאות לאבטחות יותר. הביטקוין מבוזר ואין לו סמכות מרכזית לשלוט בו. זהו המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון. ערכו של הביטקוין תלוי בביקוש אליו, מה שאומר שהערך שלו יכול להשתנות לאורך זמן.

ביטקוין נוצר בשנת 2009 על ידי אדם או קבוצת אנשים המשתמשים בכינוי Satoshi Nakamoto. אדם או קבוצת אנשים אלה קיבלו את השם סאטושי נקמוטו מכיוון שהם רצו ליצור מערכת מטבעות עמית לעמית שלא נשלטה על ידי שום ממשלה או בנק, אלא נשלטת על ידי המשתמשים שלה באמצעות אלגוריתמי הצפנה ובסיס קוד פתוח בשם Bitcoin Core (BTC).

מסחר בביטקוין – איך זה מתבצע?

מסחר בביטקוין היא אחת מאסטרטגיות המסחר הפופולריות ביותר בשוק כיום. זה כרוך בקנייה או מכירה של ביטקוין בנקודת מחיר מסוימת על פני מסגרת זמן מסוימת, במטרה להרוויח רווחים טובים.

מכיוון שלביטקוין אין ערך מהותי, המחיר שלו יכול להשתנות רק על סמך הביקוש והמחסור בביטקוין. המשמעות היא שהמחיר תמיד יעלה או ירד בהתאם למספר העסקאות שבוצעו בפרק זמן נתון. ככל שיתרחשו יותר עסקאות, המחיר יעלה יותר מכיוון שיש יותר קונים ממוכרים בשוק הזה ולכן יש פחות תחרות לקנות ביטקוין בכל זמן נתון.

מסחר בביטקוין הוא תהליך של קנייה או מכירה של ביטקוין באמצעות כסף פיאט. תהליך זה כולל החלפת מטבע פיאט בביטקוין ולאחר מכן החלפת ביטקוין במטבע פיאט אחר, כגון דולרים או יורו. ישנן מספר דרכים לסחור בביטקוין, כולל קנייה ומכירה בבורסה כמו Coinbase או Bitstamp, שליחת ביטקוין מהארנק שלך, או קנייה ממשתמשים אחרים בבורסה כמו Bitfinex או Bittrex. מחירו של הביטקוין יכול להשתנות מאוד בהתאם להיצע וביקוש בשוק

לקבלת עוד מידע וטיפים מבית ביטס אוף גולד בקרו  באתר כלכליסט: https://www.calcalist.co.il/home/0,7340,L-3704-208195,00.html

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע חשובה האפשרות לבצע גיבוי מרחוק?
אנו יכולים לומר לכם שישנה חשיבות גבוהה מאוד לאפשרות שלכם לבצע גיבוי מרחוק בעזרת שרת ענן. הסיבה הפשוטה...
קרא עוד »
מרץ 13, 2017
מהי חנות מג'נטו ולמה זה טוב?
אחת המערכות שהפכו לשם דבר בכל הנוגע לבניית אתרים ובניית חנויות אינטרנטיות, היא מג'נטו כאשר כיום מגוון...
קרא עוד »
אוק 21, 2018
כתיבת תוכן לאתרים
אחד הדברים החשובים ביותר בכל אתר הוא התוכן שבו. התוכן מנווט את הגולש באתר, מספק לו ערך ומניע אותו...
קרא עוד »
נוב 01, 2017