פיתוח אפליקציות

כמה פעמים שמעת את המשפט הבא? 'יש אפליקציה לזה” כיום צצות אפליקציות כמו פטריות אחרי הגשם. יש אפליקציות כושר, אפליקציות משימות, אפליקציות למשחקים ועוד.

כל ארגון או חברה משתמשים היום באפליקציה: בנקים, קופות חולים, רשתות אופנה, מאמני כושר ועוד.

אם יש לכם סמארטפון או טאבלט מחשב, כנראה שהשתמשתם בכמה אפליקציות משחק, אפליקציות חדשות או אפילו אפליקציות מפות כדי לעזור לך למצוא את בית הקפה המקומי.

מה זה פיתוח אפליקציות?

פיתוח אפליקציות הוא שם המקצוע המעסיק אנשים שמתכננים, מפתחים ופורסים את יישומי המחשב הללו. למפתחי אפליקציות יש רקע בתכנות מחשבים. כפי שאתם וודאי יכולים לדמיין. הסיבה שזה נקרא פיתוח יישומים במקום רק תכנות מחשב היא בגלל שיש הרבה יותר שלבים מעורבים לפני ואחרי הכתיבת הקוד.

איך יוצרים אפליקציה – שלב אחר שלב

לפני שאתם מפתחים אפליקציה עליכם ליצור אפיון ואבטיפוס.

עליכם לאפיין את המוצר שלכם או את השירות שאתם נותנים, לאפיין את קהל היעד שלכם: האם מדובר באוכלוסייה צעירה או מבוגרת. האם אפליקציה פונה לנשים או גברים ועוד. עליכם להבין אם מדובר בשוק תחרותי או בנישה מסוימת

לאחר שתאפיינו את המוצר שלכם, עליכם לתכנן את האפליקציה עצמה: מיקום הכפתורים, איך היא תראה ועוד. תוכלו לעשות זאת באמצעות אנשים שמתמחים ב UX//UI. לאחר שתקבעו חווית משתמש תצטרכו לעצב אותה על מנת שתהיה מושכת ויפה ותתכתב יפה עם המותג שלכם.

לאחר שלב העיצוב, עליכם לפתח אותה, בשביל זה אתם זקוקים לחברה כמו חברת קורל פיתוח אפליקציות . סיימתם לפתח, עליכם לבדוק שהיא עובדת בצורה טובה ללא תקלות.

ולבסוף תצטרכו לשווק אותה. תוכלו לשווק אותה ב -App Store ולהיעזר בחברה שמתמחה בשיווק על מנת להגיע לתוצאות הרצויות ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט