מפתחי אפליקציות מומחים לאנדרואיד

מפתחי אפליקציות מומחים לאנדרואיד

מערכת ההפעלה המובילה בעולם היא אנדרואיד. אומנם מערכת חלונות מותקנת כמעט על כל מחשב אישי או עסקי, אך אם אנחנו מכניסים אל תוך הנתונים, מכשירי סלולר, טאבלטים, טלוויזיות חכמות, סטרימרים ועוד, הרי שהמספר מתהפך, ויש יותר מערכות אנדרואיד מאשר כל מערכת אחרת, כולל מערכת חלונות או מערכת IOS של אפל.

זה מלמד אותנו על הצורך במפתחי אפליקציות מומחים לאנדרואיד, מפתחים אשר יכולים לייצר אפליקציות מותאמות עבור מכשירי אנדרואיד מסוגים שונים. כידוע, מערכות אנדרואיד הן מערכות פתוחות, כל אחד יכול לפתח אותן ולהכניס לחנות של גוגל במטרה למשוך לקוחות להוריד אותן, בתשלום או בחינם. צריך לומר שלצד אפליקציות שמיועדות להורדה, יש גם אפליקציות למוצרים מבוססי אנדרואיד, שמיועדים אך ורק לשימוש בהם.

מפתחי אפליקציות מומחים לאנדרואיד

למידע על שיווק בפייסבוק של KillerMedia, לחצו כאן.

מפתחי אפליקציות מומחים לאנדרואיד, עובדים בחברות פיתוח אפליקציות שונות והם משרתים את הצורך של בעלי חברות גדולות וקטנות, בעלי עסקים וגורמים אחרים. האפליקציות מיועדות לספק מידע על העסק, שירות או מוצר שהם מספקים, וכן לאפשר לקהל ליצור קשר עם העסק בצורה פשוטה ומהירה.

צריך לומר, פיתוח אפליקציות מתבצע באמצעות תוכנית סדורה. בשלב הראשון בוחנים את המאפיינים של מזמין העבודה, בוחנים מה בדיוק הוא צריך, למי האפליקציה מיועדת, לאילו מטרות ולאילו אמצעים ומכשירים. בשלב השני, מתחילים לייצר מודל של אפליקציה, כולל מודל עיצוב ומודל של פונקציות. בשלב הבא אנחנו מתחילים בתהליך העבודה בפועל, כאשר המודל הראשון של האפליקציה היא מודל בסיסי, מודל בטא אשר לא יצא בהכרח לקהל הרחב אלא יופנה אך ורק למפתחים ולגורמים בתוך העסק, על מנת שהם יעברו עליו, יבחנו אותו, יתקנו שגיאות וישפצו אותו במידת הצורך.

רק אחרי שכל התהליך הזה מושלם, יהיה ניתן להוציא אותו לשוק. היתרון של אפליקציות אנדרואיד הוא, שניתן להפעיל אותן על מכשירים מסוגים שונים, ניתן לעדכן ולשדרג את האפליקציה מעת לעת, וכן מדובר על אפליקציות שקל מאוד לחבר ביניהן לבין אפליקציות אחרות שקיימות על המכשיר.

גם הלקוח וגם הגולש בהן, נהנה מכל הטבות אלו וממכלול הזדמנויות לשימוש באפליקציות השונות.

רוצים לקבל מידע גם על קידום אתרים? הכנסו לכאן.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אינטרנט לעסקים וחשיבותו
  כאשר מוזכר המונח אינטרנט לעסקים, רבים מבעלי העסקים אינם באמת מבינים את משמעותו. הרי הם יחשבו כי...
קרא עוד »
אוק 24, 2017
דיו למדפסת hp – אפשר להשיג אותו בזול יותר
מעוניינים לקנות דיו למדפסת hp במחיר המשתלם ביותר? ישנה אפשרות לקנות דיו למדפסת hp שיהיה תואם ולא כזה...
קרא עוד »
יונ 30, 2021
הסרת תוצאות שליליות מגוגל
גוגל הוא מנוע חיפוש שמשמש מיליוני אנשים מדי יום. יש לזה השפעה גדולה על חיי היומיום שלנו, וחשוב שנוודא...
קרא עוד »
דצמ 06, 2022