טרנדים אחרונים של SEO:

פרסום בגוגל בחינם

בכל שנה ישנם טרנדים חדשים בעולם הקידום שכדאי (או לא כדאי) לאמץ לטובת קידום האתרים שלכם. הטרנדים המתפרסמים באתרים מובילים על ידי חברות הקידום המובילות בארץ ובעולם בדרך כלל כן יהיו מומלצים שכן אותן חברות בדקו וניסו אותם לפני פרסומן ומבצעות את אותם דברים גם עבור לקוחותיהם.

להלן מס' טרנדים שמקדמי אתרים רבים מבצעים בשנה האחרונה וגם לכם כדאי לאמץ חלק מהם: (או את כולם)

אתר רספונסיבי – כיום מנועי החיפוש ובראשם גוגל שמים דגש על התאמה רספונסיבית של האתר כשם שאנשים רבים היום גולשים באינטרנט באמצעות המובייל וחלק מחוויית המשתמש הוא גלישה באתרים מותאמים לנייד ולטאבלטים. התאמה זו נקראת התאמה רספונסיבית. בשנה האחרונה אנו רואים מגמה של אתרים רבים שעולים בעיצובים חדשים ורספונסיביים, כולל אתרים חדשים שמוקמים ומראש כבר מתאימים רספונסיבית.

משקלי תמונות – מקדמים רבים נוטים להזניח את נושא התמונות וחבל שכך. באתרים רבים ניתן למצוא תמונות כבדות מאוד שמכבידות על מהירות הטעינה של העמוד וכך למעשה פוגעים בקידום שלו וכן בחוויית הגלישה באתר. באמצעות פעולה פשוטה ניתן להקטין את משקל התמונה מבלי להפחית הרבה מאיכותה.קידום אתרים

קישור מבפנים החוצה – אם חשבתם שלא מומלץ לקשר מתוך האתר שלכם למקורות חיצוניים הרי שיש בידכם טעות. מדובר דווקא בדבר חיובי אם הוא נעשה נכון, שכן הרי רק טבעי שאם אתרים אחרים ממליצים עליכם, גם אתם עשויים להמליץ לגולשים שלכם על כלים ואתרים חיצוניים לקבלת מידע נוסף בנושאים שאין עליהם תוכן באתרכם.

הנגשת התוכן באתרנגישות אתרים הפך לנושא חם מאוד בתקופה האחרונה, שכן חוק הנגישות מחייב בעלי אתרים להנגיש את אתריהם לבעלי מוגבלויות ולא הם חשופים לתביעה של עד 50,000 ש"ח, אף אל פי שתהליך ההנגשה הכה בבעלי אתרים כרעם ביום בהיר יש להליך עצמו יתרונות משמעותיים לאיך שגוגל סורק את האתר. שכן נגישות אמיתית שנעשית ברמת הקוד הופכת אוטומטית את האתר לקל יותר לסריקה בעיניי גוגל שכן, גוגל הוא גולש עיוור, הדבר מאפשר לדפים באתר להתאנדקס בצורה טובה יותר ויכול להוביל הן ליותר גולשים באתר והן להגדלת כמות הפניות באתר

שדרוג התוכן הישן באתר – ישנם הרבה מאוד אתרים טובים שיש בהם אוספים של תכנים אך אלה אינם מסודרים או שיש בהם מעט מדי תוכן למה שמומלץ כיום. במקום לחפש אחר תכנים חדשים, כדאי קודם כל לשדרג את התכנים הקיימים באתרכם.

כפתורי שיתוף – כיום יש דגש רב לשיתופי האתר ברשתות החברתיות. אחת הדרכים היותר מהירות לקבל שיתופים היא באמצעות הוספת כפתורי שיתוף באזורים שונים באתרכם ולעודד את הגולשים לשתף את התכנים שלכם. כל שיתוף שיגיע בצורה טבעית ולא מאולצת עשוי להוסיף לקידום האתר וכיום תוכלו לראות כמעט בכל אתר ובכל עמוד באתר אפשרות לשיתוף העמוד ברשתות החברתיות.

בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תבחרו חברת אחסון וורדפרס שלא תאכזב
מהו אחסון וורדפרס ולמה הוא מתאים? וחשוב מכל – כיצד בוחרים אחסון מסוג זה בצורה טובה? אם יש לכם אתר...
קרא עוד »
נוב 07, 2017
אילו פתרונות תוכנה לניהול הון אנושי קיימים כיום?
פתרונות תוכנה לניהול הון אנושי הם חלק חיוני בהצלחתו של כל ארגון. הם עוזרים לארגונים לנהל את כוח...
קרא עוד »
אוג 20, 2022
יצירת מעגלים אלקטרוניים למוצר שלכם
בשנים האחרונות ניתן לראות שיש דבר אחד משמעותי ביותר שמנהל את העולם שבו אנחנו חיים וזו הטכנולוגיה....
קרא עוד »
פבר 19, 2017