5 דוגמאות לפרסומות אנימציה מחו"ל שהצליחו ברמה עולמית

5 דוגמאות לפרסומות אנימציה מחו"ל שהצליחו ברמה עולמית

5 דוגמאות לפרסומות אנימציה מחו"ל שהצליחו ברמה עולמית

סרטוני האנימציה תפסו תאוצה בעולם והם אחד היצירות הכי כיפיים שיש לעולם המתקדם שלנו להציע. הם מתוקים וחמודים ומביאים את דמיון הצייר ומפיק האנימציה אל קצה גבול המחשבה וכן מעבר אליו. מצב זה נותן תחושה של חיבור מהיר וחד אל המסר המועבר דרכה.

ננסה להביא לפניכם 5 דוגמאות של הפקת אנימציה פרסומית מחו"ל שהצליחה ברמה עולמית.

הדוגמאות:

  1. מי שעוד לא נתקל בסרטון של Dumb Ways to Die (חפשו ביוטיוב), לא יודע מתיקות אמיתית מהי. האמת היא שכשמתארים את הסרטון הזה במילים, הוא יוכל להישמע כמו סרט אימה עקוב מדם שרק משפריץ לכל כיוון, אך איכשהו, באנימציה כמו באנימציה, זה בהחלט עובר מסך ואפילו משאיר חיוך קל על השפתיים. 
  2. אם עדיין לא צפיתם בסרטון המתוק הנקרא Three Cowboys (חפשו ביוטיוב בשם זה) כדאי שתעשו את זה מהר. בסרטוני רשת, משיכת תשומת לב כבר בשניות הראשונות קריטית, ולכן, תמיד כדאי לפתוח פרסומות אנימציה בבדיחה כמו "שלושה קאובויז נכנסים לבר…" מה שקורה בהמשך הסרטון, חייב גם הוא להיות מעורר ומפתיע
  3. שום שיחה על אנימציה היא לא באמת שיחה על אנימציה אם השם "מר קו" לא עלה בה. Cavandoli) חפשו כך ביוטיוב) אבל לא כולם יודעים שמר קו החל את דרכו כפרזנטור של חברה איטלקית לייצור סירים וכלי מטבח והיא אחת החברות הבינלאומיות הראשונות שהבינה את חשיבות ההשקעה בסרטוני אנימציה. אל תפספסו
  4. בתוכן טוב ולא רק באנימציה, יש חשיבות רבה לערך המוסף שמרוויחים מצפיה בסרטון. כחו לדוגמה את The secret to eternal carrot youth (רישמו כך ביוטיוב) הוא סרטון אנימציה טובה ומשעשעת תגרום לנו לצפות בסרטון עד סופו, אבל אנימציה טובה עם ערך לימודי תגרום לנו גם ללחוץ על כפתור הshare, ולהפיק מהסרטון הרבה יותר ממה שרצו מפיקיו.
  5. קצר וקולע – זה הכותרת של הסרטון החמוד הבא שרק בא לקדם חברת תקשורת מסוימת וזה נעשה בצורה אולי הפשוטה ביותר שהקולעת ביותר שתוכלו למצוא. (חפשו ביוטיוב AT@T אנימציה)
בניית אתרים גאדג'טים ואביזרים כללי כספים ופיננסים סמארטפונים וטאבלטים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שירותים לעסק
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התקנת תשתיות תקשורת
תשתית תקשורת היא רשת של מכשירים המאפשרת לאנשים לתקשר זה עם זה. החומרה והתוכנה המשמשים למטרה זו נקראות...
קרא עוד »
אוג 02, 2022
למי מומלץ לעבוד במערכת WIX
אתם חושבים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלכם ומתלבטים איך לעשות זאת? אם כך, בוודאי יצא לכם לשמוע בעבר על...
קרא עוד »
אוק 30, 2019
מה זה ברקוד
איך עובד ברקוד בפועל? למעשה מדברים כאן על שיטת קידוד ואיסוף של נתונים. ברקוד קורא את הנתונים ומהווה...
קרא עוד »
ינו 23, 2017