שחזור מידע – מתקנים דיסק קשיח

אנחנו חיים בעידן המידע, וכולנו בלי יוצאים מן הכלל צרכני מידע, יצרני מידע, ואגרני מידע. כמעט לכולם יש יותר מחשבון דוא"ל אחד, עם יותר מגיגה של מידע עליו. לכולם יש מחשב, טלפון סלולרי, דיסק און קי, ואפילו דיסקים לגיבוי. כמות המידע שכולנו מחזיקים, אנשים פרטיים או חברות מסחריות, היא בלתי נתפסת, ולכן שחזור מידע הוא תחום חיוני במיוחד.

מרבית המידע של אנשים פרטיים ובעלי עסקים נמצא על דיסקים קשיחים. הכונן הקשיח (HARD DRIVE) הינו מכשיר שנועד בדיוק לזה – שמירה ושליפה של מידע, במהירות גבוהה, לעבודה שוטפת או לגיבוי. בכל מקרה, כמעט כולנו משתמשים בדיסקים קשיחים אלו, חיצוניים או פנימיים, ולכן טוב לדעת שאפשר לשחזר את המידע שאנו צוברים עליהם.

שחזור מידע מהיר ומקצועי:

שירותי שחזור מידע של כוננים קשיחים כוללים, בין היתר:

  • שחזור כונן קשיח לאחר נזק מהצפה (או שנשפך לכם הקפה…)
  • שחזור ותיקון כוננים קשיחים שהתחילו להשמיע זמזומים וצלילים שונים
  • שחזור של כוננים שפשוט הפסיקו לפעול, בלי התראה או סיבה ברורה לעין
  • שחזור ושליפת המידע של כוננים שמערכת ההפעלה שלכם לא מצליחה לקרוא יותר
  • שחזורים במצבי תוכנה\חומרה – כמו מצבים בהם המחשב מבקש לאתחל את הכונן שלכם
  • שחזור של "הארד דרייב" שפשוט הפסיק להגיב, או הפסיק להידלק, למרות של קרה לו כלום

לא רק כוננים קשיחים!

שחזור מידע מתאפשר בכל סוגי הכוננים הקשיחים, כולל כוננים בטכנולוגיות שונות. גם אם אתם לא בטוחים האם הכונן שלכם הוא מסוג SATA, ATAPI או SSD, זה באמת לא משנה, שכן המומחים בשחזור יודעים לעבוד עם כל הגדלים וכל הטכנולוגיות, ותאמינו או לא, גם כל סוגי הנזקים, כולל נזקים מכניים קשים כמו נזקי אשר משריפה.

עבודת השחזור לא מסתיימת בכוננים קשיחים, ותשמחו בוודאי לגלות כי אפשר לבצע שחזורי מידע מקיפים ומלאים גם ממכשירי אחסון נוספים. דיסק און קי, כרטיסי זיכרון, ואפילו שחזור של תקליטורי DVD ו-CD ניתנים לביצוע כיום, עם יכולות שחזור שמגיעות לרוב עד 100% הצלחה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט