קידום ממומן ביוטיוב  – למה זה נכון עבורנו?

קידום ממומן ביוטיוב – למה זה נכון עבורנו?

אחד מכלי הפרסום הטובים ביותר שעומדים לרשותנו הוא פרסום ביוטיוב. אנחנו יכולים ליהנות, כפי שאנחנו יודעים, מלא מעט כלים ואמצעים בעזרתם אפשר לפרסם באינטרנט באופן כללי, בין אם זה גוגל, רשתות חברתיות, באנרים ועוד. אך אין ספק שקידום ביוטיוב זה אחד הכלים הטובים ביותר לפרסום. 

הרעיון של קידום ממומן ביוטיוב מתבסס על פרסום שאנחנו יכולים לשבץ לפני סרטונים, קליפים או תוכניות אחרות שמוצגות באתר. כך כל מי שנכנס אליו ייחשף לסרטון שלנו ויוכל לעשות בו שימוש על פי הצרכים שלו. צריך לומר, לשם כך עלינו להשקיע לא מעט זמן ומחשבה בתכנון, אך אנחנו צריכים גם להשקיע לא מעט כסף ביצירת הסרטון עצמו. 

אנחנו יכולים להשתמש בפרסומות של חצי דקה, דקה, וזה בהחלט יספיק בשביל להעביר את המסר. זה יהיה הרבה יותר נוח ופשוט עבורנו, מאשר לייצר פרסום לטלוויזיה מסחרית או לפלטפורמות אחרות. כך גם אם מדובר בסרטון יוטיוב, זה עדיין יכול לייצר עבורנו חשיפה כפי שאנחנו רוצים ואך להצליח לעלות סאבים ביוטיוב

כיצד משתמשים באופציה של קידום ממומן ביוטיוב?

ראשית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, מה נרצה לפרסם ולמי אנחנו פונים. זה חשוב מאחר וכך אנחנו נדע, איפה בדיוק להציב את הסרטון ולא רק כיצד לתכנן ולעצב אותו. כלומר, אנחנו צריכים לדעת מי קהל הלקוחות שלנו. 

שנית, אנחנו צריכים לבצע תהליך אשר יבחן באילו ביטויים ובאילו אמצעים להשתמש. זה לא נכון לייצר סרטון שלא יהיה קשור לתחום שלנו ולא ישפיע כלל על קהל הלקוחות, קהל הצופים שלנו. 

שלישית, עלינו להחליט כמה פעמים נרצה שהסרטון יוצג, על מנת שיזכה לחשיפה הרלוונטית מבחינתנו. צריך לזכור, ההשקעה בסרטון היא משמעותית ואנחנו צריכים לקבל מענה עבורה. 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט