כך תבחרו חברת אחסון וורדפרס שלא תאכזב

כך תבחרו חברת אחסון וורדפרס שלא תאכזב

מהו אחסון וורדפרס ולמה הוא מתאים? וחשוב מכל – כיצד בוחרים אחסון מסוג זה בצורה טובה? אם יש לכם אתר וורדפרס ואתם מחפשים אחר הדרך הטובה והיעילה ביותר לאחסן אותו – מוטב שתמשיכו לקרוא את המאמר הבא:

wordpress-logo-squareלפני הכל – מהו אחסון וורדפרס?

אחסון וורדפרס נועד לאנשים שיש להם אתר שבנוי לפי מערכת וורדפרס הלוא הוא אחסון אתרים שניתן לבנות לבד לפי תבניות קבועות ויעילות לאתר.

האחסון מספק דרך ייעודית לאחסן אתר, תוך שהוא מותאם אישית לבעלי אתרים בתחומים שונים. לאחסון מסוג זה יש מגוון יתרונות, אך כדי שתוכלו ליהנות מחברה טובה שתספק לכם את השירות: חשוב לבחור נכון.

אז איך תבחרו חברת אחסון טובה?

לפי ביצועים כאשר אתם בוחרים חברת אחסון אתרים חשוב שתשימו לב שלביצועי החברה ביצועים טובים. אחסון אתרים קשור למקצועיות של החברה לניסיון תוך בחירת מיקומים טובים שנכונים לאתר שלכם.

העברת האתר בחינם אם אתם בוחרים לעבור לחברה אחרת לאחסון אתרים, וודאו כי העברת האתר שלכם לחברה אינו בתשלום. כיום ישנן חברות אחסון שמצעיות אחסון אתר בצורה טובה, תוך העברת האתר מחברת אחסון אחרת ללא תשלום.

זמינות האתר שימו לב כי השרתים שמציעה החברה מאפשרים 99 אחוזי זמינות. אתר זמין שמגיב במהירות הוא כזה שמקודם יותר על ידי גוגל, וכזה שגולשים לא ינטשו בשל אי תגובה או חוסר זמינות.

תוספי וורדפרס וודאו כי אתם יכולים להשתמש באתר בתוספי וורד פרס. בדקו כי אתם יכולים לתפעל את התוספים בצורה טובה, וכי ניתן להתקין אותם בקלות.

תמיכה טכנית דרך נוספת לבחור בחברת אחסון אתרים היא באמצעות בדיקת שירות הלקוחות שלה. תמיכה טכנית הינה קריטית במקרים של תקלת שרתים ולכן חשוב שתוכלו לקבל תמיכה מחברת האחסון 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

אבטחת האתר דגש נוסף שיש לשים עליו לב הוא אבטחת האתר. כיום אתרים חשופים למתקפות, פריצות ווירוסים ועוד, ולכן חשוב שהאתר יהיה מאובטח, על מנת שתמיד יהיה נגיש וזמין.

מעבר קל יותר – כאשר אתם עוברים לחברה אחרת, נסו לברר במה כרוך המעבר וכיצד ניתן להעביר את האתר ביעילות לחברה החדשה.

חבילות – מחיר הוא גם אלמנט חשוב בבחירת חברת אחסון, ולכן יש לבחור בחברה שמציעה לכם את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם, תוך התאמה מלאה לצרכים של האתר שלכם.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות מאתר וורדפרס עובד וזמין, בררו כעת איזה חברת אחסון אתרים יכלה לתת לכם את המקסימום.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט