טלפונים אלחוטיים לכבדי שמיעה

טלפונים אלחוטיים לכבדי שמיעה

התפתחותה חסרת המעצורים של הטכנולוגיה, במקרים רבים מקלה על חייהם של אנשים מוגבלים אשר נולדים עם מוגבלות כזו או אחרת או לחלופין אותה מוגבלות נוצרת במהלך חייהם כתוצאה מגורמים שונים לדוגמא גיל מבוגר. לכבדי שמיעה לדוגמא יש את היכולת להיעזר בעזרים שונים שפותחו במהלך השנים, אלו מקלים על חייהם ומאפשרים להם לשמוע את הסובבים בצורה טובה יותר.

הלא חוש השמיעה מאפשר לנו לתקשר אחד עם השני, להבין זה את זה – צורך בסיס של כל אדם ואדם. הקושי לתקשר בשל כבדות שמיעה עלול במקרים מסוימים לפגוע באיכות החיים של אותם אנשים.

טלפונים אלחוטיים לכבדי שמיעה אותם חברת Telephone  מספקת ללקוחותיה השונים מצוידים במגוון מאפיינים המסייעים לכבדי שמיעה לנהל שיחה ברמת שמיעה גבוהה יותר, ממה שהיו מסוגלים עם טלפון רגיל. אותם טלפונים אלחוטיים לכבדי שמיעה, פותחו, תוכננו ויוצרו במטרה לאפשר לכבדי השמיעה לשמוע טוב יותר את הצד השני ואף במידת הצורך לחבר את הטלפון האלחוטי למכשירי שמיעה תומכים. יש לציין כי טלפונים אלו משפרים משמעותית את איכות החיים של כבדי השמיעה שמשתמשים בהם, שכן אותם אנשים מרבים להשתמש בטלפון הביתי בשל גילם המבוגר בחלק גדול מהמקרים.

אז מהם היתרונות של אותם טלפונים אלחוטיים לכבדי שמיעה?

אחת הבעיות המוכרות אצל כבדי שמיעה, שהם אינם מצליחים לשמוע כאשר הטלפון מצלצל. זו הסיבה שיצרני המכשיר הוסיפו לו תאורה חזקה מהבהבת אשר מאפשר לאותם אנשים שעושים בטלפון שימוש, לזהות את הנורה המבהבת כאשר יש שיחה נכנסת.  יחד עם זאת, חלק מהטלפונים האלחוטיים מאפשרים להוסיף פונקציה של עד 10 צלצולים חזקים מה שמעלה את הסיכוי שכבד השמיעה יישמע את השיחה הנכנסת. בנוסף, עוצמת השמע גבוהה במיוחד ונעה בין 30DB-80DB, בהתאם לסוג המכשיר. חלק מהטלפונים האלחוטיים לכבדי שמיעה, מצוידים במערכת מבודדת רעשים, כך שבמידה ויש אורחים או ילדים משחקים בצד השני של הקו, עדיין השיחה יכולה להתבצע מבלי שכבד השמיעה יישמע את הרעשים הנלווים או לחלופין יישמע אותם מבלי שזה יפריע לשיחה עצמה. רוב הטלפונים מצוידים במקשי לחיצה גדולים ונוחים ומאפשרים גם לשמור מספרי טלפון של עשרות מספרים, מה שמקל על פעולת החיוג. הסוללה של אותם מכשירים חזקה והם יכולים להיות מחוץ למטען שעות רבות. לסיכום, אם אתם מכירים אדם שקרוב אליכם והוא כבד שמיעה, שפרו את איכות חייו בכך שתספרו לו על המוצר או לחלופין תרכשו לו את הטלפון בתור מתנה.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

כתיבת תגובה

סגירת תפריט