למה חשוב להימנע מלהתחבר לווי פיי בחו"ל

למה חשוב להימנע מלהתחבר לווי פיי בחו"ל

בכל טיסה לחו"ל אנו מעוניינים לשמור על קשר עם בני המשפחה, החברים והחברים לעבודה וחשוב שנהיה זמינים למקרי חירום או להודעות חשובות, ולכן חבילת גלישה בחו"ל היא הכרח ותפקידה להשאיר אותנו בקשר עם העולם החיצון ולסייע במצבי חירום כאשר יש בעיות בניווט במהלך הטיול או יש צורך במידע דחוף ובסיוע רפואי או מקצועי. חבילת גלישה כמו זו משאירה אותך מחוברת לעניינים השוטפים. ההחלטה על רכיישת חבילה היא םפשוטה ומתבקשת אבל אז עולה השאלה באיזו חבילה נבחר ואיזו מתאימה לצרכינו. חבילות גלישה נמדדות במהירות הגלישה בחו"ל וכן בכמות הדקות לשיחות יוצאות לארץ.

חבילה כזו חיונית בכל זמן הנסיעה ודורשת החלת כרטיס סים, שיוכל להתחבר לרשת המקומית ביעד שאליו אתם נוסעים. באמצעות סים לארצות הברית למשל תוכלו לבצע שירות עקוב אחרי מהמספר שלכם ולקבל את השיחות הנכנסות מהארץ בפשטות וביעילות וכך לענות לחברים, למלא בקשות ולהיות בקשר עם מקום העבודה. חשוב להקפיד לבדוק מספר אפשרויות ולדעת מהן הדרישות שלך ואיזו חבילה תתאים. חשוב להביא בחשבון שחריגה מהחבילה תחויב בתשלום נוסף. לפני הנסיעה חשוב לדעת לשלוט בסים, וזאת כדי להימנע ממצבים מביכים ומייאשים בזמן הטיול. הקפדה על ההוראות ושליטה בהן היא הכרחית לתפקוד מלא ולשימוש תקין בסים בכל מקרה בו תזדקקו לו. לפני הטיסה כדאי לברר מהו המספר הישראלי ומהו המספר הבינלאומי של הסים, כדי שתוכלו לקבל שיחות גם מהארץ (אפשר כאמור גם באמצעות הפעלת "עקוב אחריי"מהמספר שלכן) וגם מחו"ל (למשל עבור חברים, בני משפחה, מארחים, נהגים ושותפים עסקיים). הפעם מדובר בשני מספרים ע אותו כרטיס וחשוב לזכור זאת כשמוסרים את המספר בחו"ל.

חבילת הגלישה של World8 תהפוך את הטיול למעניין ובטוח יותר. תוכלו לפנות במקרה הצורך לקבלת מידע דחוף ממוקדי חירום או למידע בעניין ניווט בדרך מאפליקציות מתאימות. תוכלו להעלות באמצעותה תמונות לרשתות החברתיות ולראות סרטוני וידיאו בעניין היעדים שבחרתם, עם טיפים והמלצות רבות. החיים יהיו הרבה יותר קלים ומעניינים בחו"ל עם חבילת גלישה אישית.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט