מה לומדים בקורס יוניטי לנוער?

מה לומדים בקורס יוניטי לנוער?

משחקי המחשב וקונסולות המשחקים, האפליקציות והמשחקים בכל סמארטפון – כל אלה ועוד משגעים את העולם ובעיקר את עולם הילדים. אנו עדים לכך שהדור החדש של הילדים פשוט מחובר שעות רבות ביום למסך המחשב או הטלוויזיה, משחקים במשחקי רשת וכל חלומם הוא לעלות רמות ולהיות הכי טובים במשחק שהם אוהבים. כהורים אתם רוצים שהילדים יוכלו לכל הפחות לרתום את האהבה שלהם למשחקים ולמחשבים ולייצר מכך מקצוע שיבנה להם עתיד ויפתח להם דלתות. קורס יוניטי לנוער הוא אחד מאותם מסלולים שיכולים לעשות את זה.

מהי פלטפורמת יוניטי וכיצד לימודי יוניטי יכולים לעזור לילדים שלכם?

פלטפורמת UNITY (או יוניטי אם תרצו) היא פלטפורמה לפיתוח משחקי ווידיאו בתלת מימד. היא הושקה בשנת 2005 ומאז רק הלכה והשתפרה וכיום חצי ממשחקי המחשב, הרשת ואפליקציות המשחק הקיימות מפותחות באמצעות מערכת זו. לימודי יוניטי יוכלו לעזור לילדים שלכם לא רק בפיתוח משחקים משלהם ובניית בסיס להתמקצעות בתחום בעתיד אלא גם תסייע לכם בפיתוח כישורי לימוד שונים, פתרון בעיות שונות, תכנון וניהול של פרויקטים, קביעת יעדים, עמידה במטרות ואפילו שיפור בידע באנגלית ובמתמטקיה. 

מה לומדים בקורס יוניטי?

במרכז הלימודי שלנו לתכנות ופיתוח משחקים ואפליקציות ישנו קורס יוניטי למתחילים וקורס למתקדמים. קורסים אלה מיועדים לילדים ובני נוער והם בנויים מ8-10 שעות לימוד שבועיות בסך הכול. במסגרת הקורס ילמדו בני הנוער שפת C# ושימוש בכלים שונים ומדליקים לבניית אפליקציות משחק, משחקי ווידיאו ומשחקי רשת. 

לא רק משחקים:לימודי יוניטי לילדים יסייעו לילדים שלכם לא רק בפיתוח משחקים אלא שמנוע זה משמש לא מעט הפקות קולנוע, הפקות בטלוויזיה, משמש אדריכלים לפסי ייצור של מפעלים ועוד מגוון תחומים מרגשים ומעניינים שקורס זה יפתח להם דלת עבורם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט