אולפן וירטואלי

אולפן וירטואלי

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים להשתמש בשירותיו של אולפן וירטואלי, על מנת לצלם וידאו מסוגים שונים. למשל, צילום קליפים לחתונות, ימי הולדת, בת מצווה וכדומה, הפך לאחד הטרנדים הלוהטים ביותר. כמעט בכל סוג של אירוע, ניתן לראות סרטונים של הזוג המאושר או של החברים שלהם, אשר משתטים לפני המצלמות על רקע הטאג' מאהל או כל מיקום אקזוטי אחר. החדשות הטובות הן, שלא חייבים להוציא הון קטן על טיסה לחו"ל לכל החברים, היות וניתן לצלם את הקליפים והסרטונים הנועזים ביותר, באולפן מקצועי שמתעסק בתחום. הקליפ ייראה אותנטי ואף אחד לא יוכל להבדיל, בין צילום חיצוני לבין צילום על רק מסך ירוק. המסך הירוק נועד כדי להקרין עליו תוכן וירטואלי מסוגים שונים, כל שניתן לצלם כל סוג של וידאו, בהתאם למטרה שלכם.

כל מה שמעולם לא סיפרו לכם על אולפן וירטואלי 

קודם כל, חשוב להבין כי מדובר על אולפן המשמש את רוב הפקות הטלוויזיה, ראו דוגמא באתר וירטואלס. רוב תוכניות האירוח, תוכניות החדשות, פרסומות וכדומה, מצולמות באולפן מסוג זה, על רקע מסך ירוק. זוהי הדרך המהירה, היעילה והמשתלמת ביותר, כדי לצלם וידאו איכותי וברמה גבוהה, במינימום תקציב. אין צורך להקים סט ותפאורה מיוחדים, היות וניתן להקרין על המסך הירוק את כל התוכן הדרוש לכם. כמו כן, חשוב להבין כי החלפת הרקע לצילום מתבצעת בלחיצה על כפתור, לכן אין שום בעיה להחליף את הרקע לעיתים תכופות, לשלב אנימציות שונות ועוד.

לסיכום, אולפן וירטואלי יכול לשמש הן חברות הפקה והן אנשים פרטיים. חשוב רק לבחור לעבוד עם אולפן מקצועי ואמין, בעל וותק וניסיון בתחום. זוהי דרך אידיאלית כדי להבטיח לעצמם צילום איכותי ומקצועי, תוך כדי שימוש בתאורה מותאמת אישית ובידוד רעשים מושלם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט