עריכת סרטונים – כל מה שכדאי לדעת בנושא

עריכת סרטונים – כל מה שכדאי לדעת בנושא

לא כל אחד יודע לערוך סרטוני ווידאו ברמה מספיק טובה. כדי שלעסק שלכם יהיה את הסרטון המוצלח ביותר מבין המתחרים שלכם, תצטרכו לערוך אותו בעזרת עורך ווידאו מקצועי ומיומן שידע לנתב אתכם למטרות שלכם.

עריכת סרטונים – כל מה שכדאי לדעת בנושא

רגע לפני שאתם ניגשים לעשות עוד סרטון וידאו לעסק שלכם, חשוב שתדעו כמה דברים; לעריכת סרטונים ווידאו יש חשיבות רבה מאוד בקידומו לקהל היעד שלכם.

לאסוף חומר גלם לסרטון זה יפה ואפילו קל מאוד, אך לחבר את כל הסלט הזה למשהו שיראה אסתטי וחלק, זו כבר מיומנות שכדאי שתתנו לעורך מקצועי לעשות זאת עבורכם.

הוספת טקסט וגרפיקה

בהתאם לסוג הסרט שלכם, יתכן שתצטרכו לכלול בו טקסט נוסף מלבד הכותרת שלו בפתיחה או בסגירה.. לרוב תרצו לשמור עליו פשוט, עם גופן sans-serif נקי ולבן שלא יתפוס יותר מדי תשומת לב.

אם אתם צריכים להוסיף גרפיקה נוצצת, אתם יכולים ליצור אותה באמצעות תוכנת העריכה שלכם. Adobe After Effects היא בחירה פופולרית ליצירת גרפיקה טובה ביותר של תנועה.

בנוסף ניתן למצוא תוכנה לעריכת סרטונים בחינם.

ייצוא לגרסאות שונות לאינטרנט

לאחר סיום עריכת הווידאו שלכם, כשהוא יהיה מוכן לייצוא, הנטייה הטבעית של מרבית העורכים היא לייצא אותו ברזולוציית הווידאו הגדולה ביותר.

זו בהחלט הדרך הטובה לעשות זאת אם זה ישודר בבתי קולנוע ומסכי HD, אך בדור של היום, בו בדרך כלל משווקים פרויקטים מקוונים באינטרנט, כדאי גם לייצא גרסאות קטנות וברזולוציות שונות.

כאשר מייצאים לרשת, המטרה היא ליצור קובץ שישמור על איכותו הגבוהה מבלי להקשות עליו. נסו להתאים את הסרטון שלכם מבחינת רזולוציה, לכל פלטפורמה בה תבחרו לפרסמו ולשווקו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט