טיפים לעיצוב שלטים לעסקים

טיפים לעיצוב שלטים לעסקים

שלטים לעסקים

אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב עסק, הוא כל מה שקשור לעיצוב שלטים לעסקים. בין אם מדובר בשלטים בתוך שטח העסק ובין אם מדובר בשלטים מחוץ לשטח העסק.

בשביל להבין את המשמעות של עיצוב שלטים וכן את הטיפים שאנחנו מתכוונים לתת לכם, נציין תחילה אילו שלטים כמעט כל עסק, אמור להציב בשטחו או בחזית שלו. צריך לציין, שבמקרים רבים בעל העסק מחויב להתקין חלק מהשלטים על פי החוק, במקרים אחרים מדובר בשלטים הכרחיים, שכן אחרת הלקוחות שיגיעו אליו יתקשו להסתדר, בין אם זה מחוץ לעסק ובין אם זה בתוך העסק.

מה המשמעות של עיצוב שלטים לעסקים

ההוכחה המוחשית ביותר למשמעות של עיצוב שלטים היא, אנחנו יכולים למצוא אנשים שמתמחים בכך. לא מדובר במעצבים גרפיים רגילים אלא מעצבים שמתמחים בעיצוב שלטים. אותם מעצבים יודעים לעבוד עם עסקים מסוגים שונים, לאפיין עבורם שלטים על פי הצרכים שלהם וכך לעצב להם אותם.

המשמעות של עיצוב שלטים היא גם בנראות של השלט, כך שהוא יהיה בולט, ברור, רהוט, וכל אחד שעובר לידו יוכל לקרוא אותו בצורה נוחה, וכן שהוא יספק מידע נכון ומפורט, בהתאם לסוג השלט. אם זה שלט אזהרה או שלט הכוונה, הרי שהוא חייב להיות כזה שיהיה ניתן לקרוא אותו ולהבין ממנו את המשמעות שלו.

טיפים לעיצוב שלטים

טיפ ראשון, השלט צריך להכיל מידע רלוונטי אשר יהיה כתוב בצורה ברורה. אין טעם לציין בשלט דברים לא חשובים ואין טעם להכניס מידע שאין בו צורך. גודל השלט הוא מוגבל והעין גם לא יכולה לקלוט את כל המידע שנמצא על גבי השלט. לכן חשוב שהשלט יכיל אך ורק את המידע ההכרחי, ובצורה ברורה.

טיפ שני, חשוב שהשלט יכלול סלוגן ולוגו. מבחינתנו כבית עסק, הרי הסלוגן והלוגו שלנו הם תעודת הזהות שלנו, במובן מסוים. לכן, שלט חיצוני או שלט הכוונה חייב להכיל אותם. כך יהיה ניתן לזהות אותם עם העסק שלנו. השלט הוא כלי חשוב במיתוג העסק, והדרך להבליט זאת היא באמצעות הלוגו והסלוגן שלו.

טיפ שלישי, שלט חיצוני צריך להשתלב עם הסביבה ומצד שני להתאים לסוג העסק. נניח ואנחנו עסק לפרחים, אז שלט שחור כהה, לא יתאים לאופי העסק, אך אם נשתמש בצבע ירוק, אדום או לבן, זה יהיה הרבה יותר מתאים והוא ישתלב בצורה הרבה יותר יפה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט