כך תשיגו קישורים חינמיים לאתר שלכם

כך תשיגו קישורים חינמיים לאתר שלכם

כל מקדם אתר יודע כיום שבלתי אפשרי לקדם אתרים ללא קישורים חיצוניים ובייחוד כאשר מדובר על תחומים תחרותיים. ניתן למצוא כיום מגוון קישורים שניתן לקשר לאתר שלכם לצורך פעילות קידום אורגני שלו, אולם חשוב מאוד שתדעו מראש שלא כל קישור הוא קישור טוב ונכון עבורכם. ישנם קישורים רעים וקישורים טובים ועל כן, יש לבחור את הקישורים הטובים. מקדם אתרים מקצועי וטוב ידע כיצד לזהות את החלוקה של הקישורים הקיימים לקישורים רעים וטובים וכן, לזהות את הקישורים הטובים עבורכם בהתאם לכל זמן. כאשר מקפידים על תמהיל קישורים נכון באתר לאורך זמן, ניתן לקדם את האתר בצורה הטובה ביותר.

קישורים חינמיים- מאיפה ניתן להשיג?

כאשר מדובר על קישורים חיצוניים, ניתן להשיג אותם בחינם ממגוון מקומות שונים כגון:

  1. פוסטים אורחים– מדובר על קישור אשר יוצא מתוך חתימה של אורח שכתב מאמר באתר חיצוני. כלומר, אם תציעו לקולגה שלכם לכתוב לו מאמר איכותי כלשהו עבור האתר שלו, כל שתדרשו לעשות על מנת להוציא קישור לאתר שלכם זה פשוט להכניס את הקישוא המדובר לחתימה בסוף המאמר שכך שמצד אחד המאמר לא יהיה שיווקי מדי ומצד שני, הוא עדיין יסייע לכם ליצור קישור איכותי לאתר שלכם.
  2. פורומים– על אך שיש שיאמרו שכיום קישורים מתוך פורומים הם לא בעלי ערך, הרי שעבר קישורים מעין אלה היו יעילים מאוד ולא מעט אנשים בחרו בהם. מכיוון שיש להם אפקטיביות במידה מסוימת גם כיום, ניתן להוציא קישורים מפורומים, אולם, לעשות זאת במינון הנכון ולא לבנות על יותר מדי קישורים מהסוג הזה.
  3. אינדקסים כלליים– מדובר על אתרים אשר מכילים רשומות של עסקים במגוון תחומים שונים. לכל עסק לרוב יהיו פרטים באינדקס מעין אלה. ניתן באינדקסים מעין אלה לאזכר את שם החברה או האתר ללא קישור אמנם, אך מדובר על דבר שיכול להיות בעל ערך עבור לא מעט אתרים בגוגל.

> הכירו מאגרי תמונות מומלצים בלינק

כתיבת תגובה

סגירת תפריט