אייפון 5: המתנה המושלמת לבעלך

אייפון 5: המתנה המושלמת לבעלך

את תוהה איזה טלפון חדש תוכלי לקנות לבעלך בתור מתנה? אם כך, אפשר להבין את הבלבול שלך, כי האמת היא שיש היום הרבה מאוד טלפונים יפים ומיוחדים. את יכולה לבחור במכשיר כמו איפון 5 או שאת יכולה ללכת על גלקסי 5, ומה שבטוח זה שבעלך תמיד ייצא מרוצה. המכשירים הניידים של ימינו הם הרבה מעבר לטלפונים שאפשר להוציא מהם שיחות, כי למעשה עם מכשירים כאלה אפשר לנהל את העסק כולו, כך שאם המכשיר של בעלך כבר ישן עכשיו זה הזמן לקנות לו מכשיר חדש שהוא יוכל ליהנות ממנו לשנים רבות.

גודל המכשיר המתאים ביותר

אחד מהדברים שיוכלו לעזור לך לבחור בין גלקסי 5 ובין טלפונים אחרים, זו שאלת הגודל. לא כל אחד אוהב טלפונים מאוד גדולים, ממש כפי שלא כל אחד אוהבים טלפונים שהם קטנים מידי, כך שהגודל הוא עניין משמעותי. מבחינת שאר הפונקציות יש טלפונים שמופעלים עם מערכות הפעלה נוחות יותר ויש כאלה שהם פחות אינטואיטיביים, כך שזה עוד שיקול שיוכל לסייע לך לבחור את הטלפון המתאים. מובן שגם תוכלו לדון עם בעלך בדברים ולוותר על אפקט ההפתעה, וכך תוכלי להיות בטוחה שאת קונה לו בדיוק את הטלפון שהוא רוצה.

האם זו מתנה יקרה מידי?

כל מי שרוצה לקנות לאדם אחר טלפון חכם תוהה האם לא מדובר על הוצאה כלכלית גדולה מידי, שכן טלפונים זה לא עניין זול בדרך כלל. עם זאת, כדאי שתדעי שלא מדובר על מחירים גבוהים מאוד, ולא בכל מקום ימכרו לך את המכשיר באותו המחיר. לכן כדאי שתבדקי היטב לא רק איזה מכשיר את רוצה לקנות אלא גם איפה בדיוק את מעוניינת לרכוש אותו, כי חבל לשלם מחיר מוגזם.

 

admin

מירי בן ציון, לשעבר סמנכ"ל טכנולוגיות בחברה גדולה. כותבת על טכנולוגיה וגאדג'טים בשביל הכיף.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. מחפש להחליף מכשיר נקסוס 4 לאייפון 5,
    מה נראה לכם? האם זה שווה?

כתיבת תגובה

סגירת תפריט