על שיווק וקידום בפייסבוק

על שיווק וקידום בפייסבוק

אם אתם רוצים להיות מומחי שיווק בפייסבוק, זה מעולה, אבל יש כמה דברים שאתם צריכים להכיר לפני כדי לדעת לאן אתם נכנסים.

ראשית, כפי שאנחנו תמיד אומרים, הפלטפורמות השיווקיות, הרשתות החברתיות, הן רק האריזה, היכולת האמיתית היא לדעת איך לפנות ללקוח, איזו רשימה של מסרים הוא צריך לראות ואיך להנדס את התהליך הזה בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר.

פייסבוק, גוגל, יוטיוב, הן רק פלטפורמות שונות, אולם האנשים הם תמיד אותם אנשים, עם רגשות, עם דרך פעולה מאוד ספציפית ואת זה בעיקר צריך להבין.

שיווק וקידום בפייסבוק:

המשיכו לקרוא כדי לדעת עוד. 

אם יש לכם מוצר פיזי או מוצר דיגיטלי שאתם רוצים לשווק, פייסבוק יכולה להיות פלטפורמה מעולה בשבילכם. כמעט אין ישראלי שלא נמצא שם וקרוב לוודאי שגם קהל היעד שלכם נמצא שם. כמובן שעליכם לבדוק את זה בצורה פרטנית, אולם קרוב לוודאי שכן.

כדי להביא תוצאות בשיווק באופן כללי לא מספיק לבוא בגישה, של נפרסם ונתקדם תוך כדי… עסקים רבים עובדים ככה, אבל זו טעות. שיווק הוא אולי אחד התחומים שמחייבים אסטרטגיה ברורה ואם לא, המון כסף יכול להיזרק לפח.

הסיבה היא משום שאתם מדברים עם אנשים וכדי שלמסרים שלכם תהיה השפעה הם צריכים להיות מסוימים מאוד, ממוקדים מאוד, רק כך הם יביאו את התוצאה שאתם רוצים.

ראשית, עליכם ללמוד את הכללים בפלטפורמה הזו. פייסבוק די מחמירה עם המפרסמים. אי אפשר לפרסם כל דבר, אסור להשתמש במילים מסוימות ומודעה שנראית יותר בכיוון של הונאה, תפסל מיד ופייסבוק יחסמו את חשבון המשתמש.

לכן, עליכם להבין היטב את כללי הפרסום ולמען האמת, אם אתם יודעים לשווק היטב, המינפולציות שעושים כל מיני אנשים כדי שישימו לב למודעות שלהם, יהיו קטנות עליכם. אתם תגעו בעיקר.

הכנסו לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף: https://upper.co.il/.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט