האם צריך להיזהר מאדם טל?

האם צריך להיזהר מאדם טל?

האם צריך להיזהר מאדם טל?אדם טל נחשב לאחד האנשים המוכרים ביותר בארץ. בגיל 26 הוא כבר עשה את המיליון הראשון שלו, לאחר תקופה של דיכאון, אבטלה והרגשה כללית לא טובה במיוחד. מדובר כמובן על הכוכב של סדרת הרשת המפורסמת, שבה הוא מציג את דרך החיים שלו ואת האמונה שלו, שלא חייבים לעבוד קשה בשביל להתפרנס בכבוד. אומנם רובינו גדלנו על האמונה שצריך לעבוד כל יום מ- 8 ועד 5, אדם מגלה לנו שזה ממש לא חייב להיות ככה.

למעשה, הוא מדגים בצורה חיה את היכולת לעבוד יומיים בשבוע ולהתפרנס כמו שאף אחד מאיתנו לא מצליח. רבים אומנם מרימים גבה מתוך חוסר אמונה, אך מדובר על אדם מוחשי שמספר את כל האמת על התקופה הקשה שעברה עליו, שנתיים לפני שהפך למיליונר. קשה להאמין שמיומיים של עבודה בשבוע ניתן לעשות מספיק כסף כדי לקנות דירה, אך זהו בהחלט המצב.

אדם טל – האמת לאמיתה

אז האם צריך להיזהר מאדם טל? כאמור, אנשים רבים מהססים למשמע הרעיון שלא חייבים לעבוד קשה בשביל הכסף שלכם, אך אדם בהחלט מצליח להעביר את הנקודה שאין שום צורך לעבוד בפרך. למעשה, כדאי להבין כי מי שרגיל לעבוד 9 שעות ביום, 5 ימים בשבוע, כנראה לא יצליח להגיע לסכומי כסף משמעותיים. יש צורך לשנות את צורת החשיבה ולהתנסות באורח חיים שונה מהמקובל.

מי רוצה להרוויח כסף משמעותי, חייב לחשוב אחרת. אדם טל מציע לכל מי שמעוניין ללמוד את השיטה שלו, קורס אשר מלמד את כל רזי השיטה שלו. זוהי הדרך שלו לסייע לכל מי שמעוניין לצאת מעולם האשליה התעסוקתי, לעולם שבו לא חייבים לשבור את הגב בעבודה קשה, היות ושינוי מחשבתי יכול בהחלט לגרום לשינוי במאזן חשבון הבנק שלכם. רבים חוששים כי מדובר על שיווק רשתי או תרמית כלשהי, אך למעשה אין זה כך. מדובר בסך הכול באדם ששבר את השיטה, והוא מוכן לחלוק את הדרך שלו עם כל מי שמעוניין בכך.

תוכלו לקרוא כתבה על אדם שפורסמה בכלכליסט:

https://www.calcalist.co.il/articles/1,7340,L-3711273,00.html

לסיכום,

אדם טל הינו אדם אמיתי שעלה על שיטה גאונית כיצד לעשות כסף מבלי לעבוד קשה. אין שום צורך לפחד להרוויח כסף.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט