מהי SAP?
sap.

מהי SAP?

sap
sap.

AP היא חברת התוכנה הרביעית בגודלה בעולם והגדולה ביותר באירופה, היא חברה עצומה שעיקר פעילותה מתרכז בתחום הERP. תחום זה הוא תSחום של ניהול מערכות בארגונים ושליטה במתרחש בכול זוויות וזווית של הארגון. SAP זוהי מערכת מידע לניהול משאבי הארגון והיא נוגעת בהרבה תחומים בארגון והכול בכדי לקבל נתונים בזמן אמת על הארגון ולקבל מידע על המתרחש בכותלי הארגון. סאפ מובילה את העולם הזה ועושה זאת בצורה הטובה ביותר, התכנה של החברה היא ללא ספק התכנה המובילה לעולם העסקים והיא עושה זאת בצורה הטובה ביותר. לחברה נציגות מכובדת בישראל והיא מעפילה מרכזי פיתוח ונציגים שעוסקים במכירות שירותי החברה.

מדוע SAP כה טובה לנו?

ככל שאנו יודעים יותר טוב מה מתרחש בארגון כך אנחנו יכולים לשלוט יותר טוב במתרחש בארגון ולנהל אותו בצורה טובה יותר. ידע זה כוח והדבר נכון גם כאשר אנו עוסקים מערכות מידע. העובדה שאנחנו יכולים לדעת בזמן אמת כמה לקוחות הזמינו מאתנו, מה הם הזמינו מאתנו היא יתרון עצום שמאפשר לנו לנהל את דרכינו בצורה הרבה יותר טובה. סאפ מאפשרת לנו לשוט בחברה שלנו בצורה הרבה יותר טובה וכך להחליט החלטות בצורה הרבה יותר טובה. יכולת קבלת החלטות היא מרכיב משמעותי בכול ארגון וככל שההחלטות שלנו יותר טובות כך נרוויח יותר כסף ועל כך אין עוררין. רק תארו לכם שאתם יודעים מי הוא הספק המוביל שלכם ואתם יכולים להשפיע על הורדת התשלומים לו. או העובדה שאתם יודעים מהו המלאי שלכם בזמן אמת מהווה יתרון עצום שאין עליו מחלוקת.

התאמת המערכת לעסקים קטנים

כאשר אנו עוסקים במערכות סאפ אנחנו צריכים לחשוב על מספר דברים כשהעיקרי שבהם הוא התאמת המערכת לסוג העסק שבו אנו פועלים. אין דינו של עסק קטן כדינו של עסק גדול ועלינו לזכור זאת כאשר אנו מבצעים את התאמת המערכות לעסקים. מערכת סאפ יכולה להיות מערכת ענקית שעלותה מאות מליוני שקלים והיא יכולה להיות מותאמת לעסק קטן בצורה הרבה יותר טובה. ככל שמערכת הSAP תהיה יותר מותאמת לסוג העסק שלנו כך הדבר יהווה יתרון גדול יותר לנו ואנו נהיה מרוצים יותר מסוג המערכת. על כן כאשר אתם מתלבטים איזה מערכת להזמין לכו לחברה המותאמת לעסקים קטנים, במידה ואתם עסק קטן, פן תבלעו אצל חברות הענק ולא ישימו עליכם כלל. אל תשכחו זאת כאשר אתם מזמינים מערכת חדשה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט