הקלטת פעילות משתמשים – למה זה נחוץ?

הקלטת פעילות משתמשים – למה זה נחוץ?

מהי הקלטת פעילות משתמשים ומדוע אנו זקוקים לה? כיום ישנן דרכים מתקדמות לבצע ניטור של עובדים על מנת לדעת בצורה טובה יותר מה קורה בארגון. אז מהם הכלים להקלטת משתמשים? הכל בהמשך.

הקלטת פעילות של משתמשים במערכות ארגונים, מאפשרת לראות את הפעילויות שמתבצעות על ידי עובדי הארגון בצורה טובה יותר. כיום באמצעות מערכות מתקדמות ניתן לבצע ניטור של פעילות משתמשים בארגון, לשפר את אבטחת המידע, לבצע ניטור תוך הקלטה ותיעוד ויזואלי מתקדם של פעילויות בתשתיות הרשת, תוך איסוף מידע יעיל.

כיצד פועלת טכנולוגיה מסוג זה?

טכנולוגיית הקלטת פעילות משתמשים היא כזאת המופעלת על ידי ממשק ניהול נוח, תוך קבלת התראות בזמן אמת אודות פעילויות חשודות במערכת הארגונית וביצוע ניטור מלא שכולל הקלטת הפעילות בתוספת תיעוד ויזואלי חכם ואיסוף מידע שעובד בתשתיות רגישות.

הקלטת פעילות משתמשים

האם קל להשתמש בטכנולוגיה?

טכנולוגיות  להקלטת פעילות משתמשים במערכת הארגון מאפשרת ניהול נוח, קבלת התראות מובנות, חיפוש ידידותי, תוך שהטכנולוגיה מאפשרת הגנה מקסימלית על מידע דיגיטאלי רגיש וחשוב לארגון.

אז מה ניתן לעשות באמצעות הקלטת פעילות משתמשים?

  • מעקב מנהלים – מערכות מסוג זה מאפשרות תיעוד של כלל הפעילויות במערכת כמו פעילויות של מנהלים, ספקים ועובדים שיש להם הרשאות נרחבות.
  • תיעוד – המערכות מאפשרות תיעוד מתקדם תוך הפקת המקסימום באבטחת מידע.
  • ניטור פעילות – טכנולוגיית הניטור מסוג זה מאפשרות ניטור וזיהוי של כלל הפעילויות בארגון תוך מעקב מערכתי אחר פעילות משמשים ביישומים ארגוניים. המערכת מנטרת ומאפשרת קבלת תמונה מלאה של שימוש שנעשה על ידי משתמשים שונים תוך קבלת השעה וזמן הפעילות.
  • שליטה מלאה – מערכת שמאפשרת תיעוד והקלטת משתמשים וזאת על מנת לשלוט על כל העבודה בארגון, תוך ניהול של ספקים וקבלת תמונה מחאה אודות משתמשים שמבצעים פעולות בתוכנות האגון, כאשר הכל נעשה בצורה מדויקת ומקיפה.

בצורה זאת אפשר לקבל שליטה מלאה על הארגון וניהול עבודתם של ספקים חיצוניים בארגון, תוך זיהוי שינויים והפרות בתחום אבטחת המידע ותוכנה שמתרחשות כתוצאה ממתן הרשאות ושימוש בלתי מורשה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט