למי מתאים לרכוש מחשב של אפל

למי מתאים לרכוש מחשב של אפל

כל מי שאוהב מחשבים מהירים, מתחבר למערכת ההפעלה של האייפון, אוהב שהחיים שלו מסונכרנים ולא מפחד ממערכות הפעלה חדישות ושונות.

MacBook הוא מחשב נייד שפותח על ידי חברת אפל. המחיר של המחשב הינו יקר יחסית לשוק, אך הביצועים של מחשב זה הם נהדרים ביחס לכלל המחשבים האחרים.

אתם אוהבים מהירות גבוהה? מקלדת שקטה? סאונד מושלם? מתחברים לסירי?

במחשב המק יש את כלל השילובים שגורמים לנו להתאהב במחשב

להלן:

  1. מהירות מדהימה.
  2. מקלדת שקטה ועמידה יותר
  3. תצוגת טון אמיתי.
  4. שבב T2 והיי סירי.
  5. רמקולים נהדרים.

לכן מחשבים אלה מתאימים לכל אדם.

וכמו כן לאנשים אשר אוהבים את תחום הגרפיקה הדיגיטלית ועובדים במקצוע זה. כמו כן מחשבי מקבוק-פרו של Apple הרוויחו ביושר את המוניטין של מחשבי עבודה טובים בתחום העיצוב הגרפי וכן בתחום יצירת המוזיקה. מק הוא מחשב לדיג'יים.

> קראו גם על תיקון מחשב מק

מה עדיף על MacBook Pro או Air  ?

ה- MacBook Pro מגיע בעובי 0.59 אינץ 'ורוחבו 11.97 אינץ', ואילו ה- MacBook Air הוא בעובי 0.16 עד 0.61 אינץ 'ורוחבו 11.97 אינץ'. זה הופך את ה- MacBook Air לאופציה הדקיקה והקלילה יותר לטיולים, לקחת לאוניברסיטה, לעבודה ובעצם לכל מקום.

האם מכשיר MacBook Air טוב למכללה או לאוניברסיטה?

מקבוק אייר הוא בחירה טובה ביותר לאוניברסיטה, כל עוד אתה מוכן לסבול את השינויים שלו. אתה מקבל חיי סוללה נהדרים וביצועים הגונים בעיצוב פרימיום וקל משקל. קחו בחשבון שהוא מגיע ללא וורד. לכן תצטרכו להתקין אותה במעבדת תיקון Macbook או באופן עצמאי עם קניית המחשב.

ועכשיו לשאלה המוכרת, החוזרת והאהובה עלינו:

האם שווה לקנות MacBook Air ?

חד משמעית כן. ללא ספק, המחשב הטוב ביותר והנוח ביותר, לפחות עבורינו.

אחרי שבילינו למעלה משמונה חודשים עם מקבוק אייר 2018 כמחשב הנייד האישי שלי (אפל העניקה לו עדכון קל בשנת 2019), אנחנו משוכנע שזה עדיין המחשב הנייד הטוב ביותר שיכולתם לקנות. הוא שווה את תג המחיר הגבוה שלו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט