בית דפוס

בית דפוס

בית דפוס מודרני מבצע עבודות הדפסה עבור לקוחות ממגזרים שונים, פרטיים, עסקיים ואחרים. בעידן הדיגיטלי, השירות הניתן הינו מהיר בשל התקשורת המהירה הקיימת. באמצעות האנינטרנט ניתן להזמין עבודות באמצעות מחשבים, טאבלטים, טלפונים ניידים חכמים וכיוצא בזה. ניתן לשלוח קבצים ראשוניים שמיועדים לעיצוב, הגרפיקאי האחראי יכול לשלוח סקיצה, לקבל משוב, וכך חוזר חלילה עד להשלמת העיצוב הסופי ואישורו. גם לאחר ההדפסה ניתן לבקש שינויים מתבקשים בהתאם לצורך ולהדפיס מחזור חדש של דבר הדפוס עם השינויים החדשים.

בשל שיטת העבודה הזאת כל ההיערכות קלה יותר מבעבר ואינה דורשת זמן רב. עובדה זאת מוזילה את המוצר, כך, שניתן להדפיס כמות קטנה בעלויות נמוכות, יחסית. מכונות הדפוס פועלות בצורה ממוחשבת ואוטומטית. לאחר העיצוב הסופי מעביר המחשב את הקבצים למכונה והיא מתחילה בהדפסה שנעשית ללא התערבות ידנית. יש צורך לבחור את סוג הנייר עליו יש להדפיס וניתן לבחור בנייר כרומו, נייר נטול, עץ, נייר ממוחזר נייר פנינה ועוד.

ניירות כרומו מתאימים מאוד לכרטיסי ביקור, לפרוספקטים, מגזינים, קטלוגים ועוד. תוצאות ההדפסה עליהם גבוהות והצבעים חדים מודגשים ומלאים. נייר נטול עץ נועד רבות לניירות כתיבה, מכתבים וכדומה. הוא הנפוץ והפופולארי ביותר בעולם. ניירות פנינה יוקרתיים משמשים בעיקר לדברי דפוס מיוחדים דוגמת הזמנות לחתונה ולאירועים אחרים. מעבר לכך, ניתן להדפיס על קאפה, קנבס, זכוכית, וחומרים נוספים אחרים. ניתן לכרוך את דבר הדפוס היוצא לאחר ההדפסה וכל מה שיש לעשות זה לארוז את המוצרים לקראת מסירתו ללקוח. 

בית דפוס מקצועי  משקיע רבות בתשתית שכוללת מכונות מודרניות בעלות הספק הדפסה גבוה, צבעים מתאימים ומכשור אחר נדרש. צוות העובדים המיומן אחראי על העבודות השונות ועל השירות ללקוח. ניתן לקבל ייעוץ בכל עת כדי לפתור בעיות וכדי להמליץ לכל לקוח מתלבט. חשיבות מיוחדת יש למחלקת הגרפיקה שאחראית על עיצוב ההדפסה. הגרפיקאים יודעים לשלב בין מלל, תמונות ועיטורים שונים בדרך ליצירת דבר דפוס הרמוני ומושך את העין. יש לכך חשיבות מיוחדת בהדפסת מוצרי פרסום שהם השלב הראשון בדרך הארוכה לשיווק מוצלח שיוביל למכירות ורווח.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט