התפילות שניתן לקרוא בתקופות קשות

התפילות שניתן לקרוא בתקופות קשות

כל אדם מאמין במשהו. זה נותן לו תקווה, זה מספק לו השראה, נחמה, בוודאי בימים קשים. אנשים רבים בוחרים להאמין ולהתפלל על מנת להתגבר על תקופות קשות, בין אם הן קצרות ובין אם הן ארוכות, בין אם הן נקודתיות ובין אם מדובר על תקופה מתמשכת.

אילו תפילות יכולות לעזור בימים קשים?

כפי שאנחנו יכולים לתאר לעצמנו, הרי שישנן תפילות רבות ומגוונות אשר אנשים מאמינים, נוטים להתפלל בימים קשים. בין היתר, פיטום הקטורת היא תפילה שרבים שקוראים אך היא לא היחידה. שכן, אנחנו יכולים עוד מגוון רחב של תפילות ייחודיות אשר כל אחד משמשות אנשים במצבים שונים, בין אם מדובר בתפילות כלליות ובין אם מדובר בתפילות ספציפיות על פי סוג המקרה.

תפילת פיטום הקטורת, היא תפילה שנאמרת מספר פעמים ביום, ומטרתה להגן עלינו, לשמור עלינו מפני הרע. היא מבוססת על קטעי הלכה שעוסקים בדברים שהיו נהוגים בבית המקדש. נהוג לומר אותה בתפילת שחרית ומנחה. תפילה זו משמשת הורים רבים על מנת לשמור על ילדיהם הקטנים מפני אסונות וכן על מנת לשמור ולהגן עליהם שלא ייפצעו, לא ייחלו ושישארו בריאים.

תפילות נוספות ונפוצות

תפילה לשמירה והגנה מכל רע ואסון

התפילה מבקשת להגן עלינו מפני כל דבר רע ומפני כל אסון שעלול להתרחש לנו, בין אם זה באופן פיזי או באופן אחר. זו תפילה שנהוג לומר לפני שיוצאים לטיולים או להרפתקאות שונות וכן תוך כדי.

תפילה לשלום הבית

הכוונה לתפילת הבית, אשר מטרתה להגן על ביתנו מפני כל הרע ולשמור עליו, ויחד עם זאת, לבקש שהבית שלנו יהיה מלא אור, פרנסה, שמחה ותמיד יהיו בו אורחים מקובלים.

תפילה לשלום העסק

נהוג לומר את התפילה כשמקימים עסק חדש, זאת על מנת לשמור עליו וכן לבקש שהוא יביא לנו פרנסה רבה. בעסקים רבים, כמו במקרים של בתי מגורים, אנחנו יכולים למצוא את נוסח התפילה מופיע בצורה פומבית בפני הלקוחות והעובדים, כך שכולם יוכלו לראות אותה, מתוך אמונה שהתפילה שומרת על העסק.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט