אייפד פרו 2020

אייפד פרו 2020

אחד המוצרים המוצלחים והפופולאריים ביותר של חברת אפל, הוא ללא ספק האייפד פרו. הדגם החדש – אייפד פרו 2020, מהווה שדרוג משמעותי לטאבלט המוכר והאהוב. למעשה הדגם החדש מטשטש יותר ויותר את הגבול הדק שעובר בין טאבלט עוצמתי לבין מחשב. הדגם של 2020 מתחיל להיראות כמו מחשב, היות והוא מסוגל לעשות כמעט כל דבר אפשרי. מעבר לכך, העיצוב המיוחד שלו המכיל מסך יוקרתי בטכנולוגיית Liquid Retina, מוסיף עוד יותר לתחושה שמדובר על אחד הטאבלטים המתקדמים ביותר בשוק. ניתן לרכוש את האייפד בגודל של 11 אינטש או לחילופין, בגודל של 12.9 אינטש. בכל מקרה, הטאבלט מגיע עם מעבד A12Z BIONIC עוצמתי במיוחד המכיל 8 ליבות גראפיות. 

אייפד פרו 2020 – כדאי להכיר!

אחד השדרוגים של הדגם החדש, כולל 3 עדשות נפרדות, המשכללות בצורה ניכרת את יכולת הצילום של המכשיר. חובבי הצילום ישמחו להתנסות במצלמה החדשה, אשר שתיים מהעדשות שלה נלקחו ישירות מהאייפון 11 פרו. כמו כן, המעבד החדש של האייפד הופך אותו לאחד המחשבים הניידים החזקים ביותר בשוק. בנוסף לכך, האייפד החדש מכיל ארבעה רמקולים איכותיים, ונפח זיכרון שיכול להגיע עד 1 טרה בייט.

אחד השכלולים המשמעותיים ביותר באייפד פרו החדש, הוא המקלדת שלו. מדובר על מקלדת קסם דקיקה, אשר יכולה להיצמד למכשיר באמצעות חיבור מגנטי. כמו כן, המקלדת כוללת גם משוח מגע לעכבר.

לסיכום, כל מי שמעוניין בטאבלט עוצמתי בעל ביצועים שלא שונים בהרבה מאלו של מחשב נייד, חייב להכיר את אייפד פרו 2020. מדובר על טאבלט בעל מעבד עוצמתי יותר מרוב המעבדים של הלפטופים שנמצאים כיום בשוק. מעבר לכך, האייפד החדש מכיל שכלולים וחידושים רבים, אשר הופכים אותו לאחד המוצרים הפופולאריים ביותר של אפל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט